Яремчук забиває команді Безуса, клуб Макаренка громить «Антверпен» Назарини

Світовий футбол 11 Лютого, 10:06 729
Яремчук забиває команді Безуса, клуб Макаренка громить «Антверпен» Назарини  | 19-27
Відбулися матчі чемпіонату Бельгії, в яких взяли участь і українські легіонери тамтешніх клубів.

Субота стала днем «українських дербі» в бельгійському чемпіонаті. До «Кортрейка» українця Євгена Макаренка завітав «Антверпен», у складі якого не знайшлося місця для ще одного легіонера з України – Єгора Назарини. Боротьби в команд не вийшло: спочатку француз Ідір Уалі відзначився на 20-й хвилині, а далі соло виконав Теді Шевальє, який оформив хет-трик.

Ще одним розгромом завершився другий матч між командами українців. «Гент» Романа Яремчука на своєму полі без проблем здолав «Сент-Трюйден» його тезки Безуса. Щоправда, той увесь матч провів на лаві для запасних. Японець Кубо спочатку забив сам, а в другому таймі допоміг забити Яремчуку. Роман прийняв передачу на лінії штрафного майданчика й холоднокровно відправив м'яч у дальній кут воріт. Остаточний рахунок у матчі встановив Рангело Янга на 65-й хвилині.