Ліга чемпіонів: огляд матчів ігрового дня

Ліга чемпіонів: огляд матчів ігрового дня | 19-27
Вашій увазі результати матчів середи 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Реал» - «ПСЖ» 3:1

Голи: Рабіо 33', Роналду 45' (пенальті), 83', Марсело 86'.

Дуже якісно мадридський «Реал» виглядав у перші хвилини гри. «Вершкові» створили відразу декілька хороших моментів для вз'яття воріт і могли забивати не лише один м'яч. Чого вартий епізод коли Кріштіану, який вийшов один на один із Ареолою, але голкіпер парижан у відчайдушному стрибку врятував команду, пожертвувавши власним обличчям.

Моменти були також і у «ПСЖ» і один з них підопічні Емері таки реалізували. Рабіо потужним ударом відправив м'яч у сітку воріт мадридців після елегантної передачі Неймара п'яткою.

Мадридський «Реал» у свою чергу забив з одинадцятиметрової позначки. Відзначився Роналду. Пенальті заробив Тоні Кроос.

Другий тайм вже був на стороні господарів поля. Роналду оформив дубль і ще один м'яч забив Марсело.

«Порту» - «Ліверпуль» 0:5

Голи: Мане 25', 53', 85' Салах 29', Фірміно 70'.

«Ліверпуль» взагалі не залишив ніяких шансів «Порту» у першому таймі. Атаки господарів взагалі не виходили, а «мерсісайдці» у свою чергу забили два голи на виїзді ще у першій половині гри. Відзначились Мане та Салах.

Другий тайм вийшов просто знущальним для «Порту». «Ліверпуль» довів рахунок до 0:5. Хет-триком відзначився Мане.