Анатолій Дем’яненко: «Динамо» повинно додати!»

Динамо Київ 19 Лютого, 19:21 534
Анатолій Дем’яненко: «Динамо» повинно додати!»
Колишній капітан та тренер «Динамо» Анатолій Дем’яненко виступив у ролі експерта напередодні матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА «Динамо» - АЕК.

- Я очікую хорошої гри та перемоги динамівців. На виїзді «Динамо» досягло сприятливого результату – здобуло результативну нічию 1:1, тож цей успіх потрібно розвинути. Вважаю, після зимової перерви команда має додавати з кожною грою. Що стосується погоди, то, звісно, сніг та мороз більш незвичні для теплолюбних гостей, але за великим рахунком це не має кардинально вплинути на поєдинок.

- Враховуючи гол на виїзді, чи немає побоювань, що «Динамо» гратиме на нульову нічию вдома?

- Ні, цього не можна робити ні в якому разі. Зазвичай, коли команда усвідомлено грає на нічию, це погано закінчується. Звісно, бувають випадки, коли вдається зберегти рахунок, але частіше трапляється навпаки. Тож, вважаю, потрібно обов’язково забивати, грати у свою гру, показувати хороший футбол. Повторюся, мені здається, «Динамо» додасть у порівнянні з першою грою в Афінах.

- Кияни вже провели два поєдинки у весняній частині сезону, чи це дозволить дещо нівелювати перевагу АЕК у ігровій практиці?

- Звісно, грецька команда, як кажуть, «у накаті», але «Динамо» і на зборах проводило багато ігор, тож усе має бути добре. Вірю, що господарі пройдуть далі у Лізі Європи. Чи по силам це? АЕК те аж ніяк не , а середня команда. Це ж не «Ювентус», тому «Динамо» зобов’язане проходити їх. Так, команда у них дисциплінована, але все одно динамівці сильніші.

- Яке враження на вас справили новачки команди у перших двох матчах після зимової паузи?

- Непогане. Впевнений, вони ще додадуть. Сподіватимемося, що вони підсилять «Динамо», тим більше, що команда бере участь одразу у кількох турнірах, тож ротація буде необхідна. У команди по дві гри на тиждень, але так уся Європа грає, тож, думаю, і наші футболісти уже до цього звикли.

- Яку тактику, на вашу думку, обере «Динамо» на домашній матч?

- Важко сказати, усе залежить від тренерського штабу, від того, який план на гру він обере. Передбачити це неможливо, ми можемо лише здогадуватися. Мій прогноз? Ніколи їх не даю, футбол – непередбачувана гра, у ньому все буває.