У Києві відбудеться футбольний фестиваль «Dynamo Family Fest»

Динамо Київ 1 Березня, 18:12 1118
У Києві відбудеться футбольний фестиваль «Dynamo Family Fest»
У перший день весни про цікаву спортивну ініціативу журналістам розповіли Голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олег Гаряга та колишній футболіст і футбольний функціонер Святослав Сирота.

Рівно за 100 днів до заходу організатори підписали меморандум про об’єднання зусиль задля успішного проведення спортивно-культурного та родинного фестивалю «Dynamo Family Fest». Планується, що він відбудеться 9 червня 2018 року.

- У нас виникла ідея організувати і провести велике спортивне свято на базі ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського, - пояснив деталі Олег Олександрович. – Воно відбудеться за підтримки Шевченківської адміністрації, громадської організації та футбольного клубу «Динамо» (Київ). Це перший захід такого масштабного формату, який окрім різноманітних активностей та видів спорту, включає в себе проведення футбольного турніру серед команд шкіл Шевченківського району (1-3 класи). Переможець турніру у якості призу зможе зіграти у товариській зустрічі із молодіжним складом «Динамо» або командою ветеранів клубу.

Додам, що минулого року було проведено не менш цікавий захід – зустріч випускників ДЮФШ «Динамо». Він пройшов успішно, я б сказав, просто фантастично, і після цього виникла ідея створити щорічний святковий фестиваль «Dynamo Family Fest».

Як відомо, наприкінці травня у Києві відбудеться фінал Ліги чемпіонів – це додасть уваги і цікавості до нашого заходу збоку суспільства та уболівальників. Крім того, мета нашої міської влади - розвивати спорт у районі. Не лише футбол, а й велоспорт, адже минулого року було відкрито велотрек, кілька відділень ДЮСШ з різних видів спорту, у тому числі, і з футболу. Також цього року планується розпочати реконструкцію стадіону «Старт» і завершити її до середини літа. У цьому напрямку ведеться активна робота. Наш девіз: здорова сім’я, здорове суспільство, здорова країна.

Про спортивну складову та програму свята детальніше розповів Святослав Сирота:

- Перш за все, хочу подякувати Олегу Олександровичу за допомогу, яку він надав для святкування 60-річчя футбольної школи «Динамо» минулого року – воно дійсно пройшло успішно. У нас спільно виникла ідея провести фестиваль сім’ї київського «Динамо». Також вдячний президенту клубу Ігорю Суркісу, який приєднався та підтримав нашу ініціативу, затвердив її. Після фіналу Ліги чемпіонів фестиваль продовжить спортивне свято, пропагуючи здоровий спосіб життя, сильний дух та сімейні цінності.

Залюбки представляю співорганізаторів – відомих українських тренерів Ігора Жабченка та Павла Кікотя, які також є вихованцями футбольної школи «Динамо», і громадського діяча Ігора Савенкова, який прикладає багато зусиль для реалізації наших проектів.


У програмі фестивалю планується багато різних активностей – це не суто футбольний захід, хочемо об’єднати кілька видів спорту: естетичну гімнастику, волейбол, шахи, бадмінтон, тощо. Крім футбольних людей та Шевченківської адміністрації нас підтримують відомі спортсмени: біатлоніст Андрій Дериземля, боксер Олександр Усик та інші. На завершення фестивалю плануємо провести хороший, цікавий концерт за участі артистів української естради, щоб усі гарно провели час, та було весело.

Ми хочемо показати, що «Динамо» - це позитив у житті киян. А клубна школа – це не лише «Динамо» (Київ), це ще велика кількість гравців і тренерів, а також просто спортивних людей, готових до сучасних викликів. Футбол – це таке саме мистецтво, як і музика. До речі, вихованець динамівської школи 1992 року народження Ігор Грохотський, який виграв пісенний конкурс «Голос Країни» та виступає з гуртом «Океан Ельзи», збирає десятки тисяч людей під час концертів.

Одразу після презентації відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю, яке учасники скріпили міцним рукостисканням.