Динамівці в оренді: Антунеш не реалізував пенальті

Динамо Київ 8 Квітня, 23:10 1308
Динамівці в оренді: Антунеш не реалізував пенальті | 19-27
Підбиваємо підсумки тижня для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

Павло Лук'янчук провів на полі всі 90 хвилин у поєдинку «Вереса» з донецьким «Шахтарем», в якому його команда поступилася з рахунком 0:2.

Олександр Андрієвський і Олександр Тимчик не могли допомогти «Зорі» в матчі з «Динамо» через умови орендного контракту, а луганчани були розгромлені на стадіоні імені Валерія Лобановського - 4:0.

Зураб Очігава залишився на лаві запасних «Олімпіка» в матчі проти «Чорноморця» (3:1 на користь одеситів).

Максим Коваль також не з'явився на полі у складі «Депортіво» в поєдинку проти «Малаги», в якому його команда здобула перемогу - 3:2. Після 31 туру «Депортіво» перебуває на 18-му місці Прімери з 23 очками, а «Малага» йде останньою (17 очок).

Віторіну Антунеш відіграв увесь матч за «Хетафе» в гостях у «Алавеса», який завершився з рахунком 2:0 на користь господарів. Причому саме португалець мав шанс відіграти один м'яч, проте на 81-й хвилині пробив повз ворота з 11-метрової позначки.

А Сергій Рибалка залишився поза заявкою «Сівасспора» на матч, в якому його команда була неочікувано розгромлена одним із аутсайдерів турецької Суперліги - «Коньяспором» (5:0). Проте «Сівасспор» зберігає за собою 7-му позицію в турнірній таблиці, маючи 41 очко.