Світовий футбол 28 Квітня, 21:37 905
«Було приємно бачити, як Коноплянка пожертвував собою заради команди», – Тедеско похвалив українця | 19-27
Наставник «Шальке» Доменіко Тедеско високо оцінив гру Євгена Коноплянки у матчі 32 туру Бундесліги проти «Боруссії» М.

У матчі проти «Боруссії» М «Шальке» з 12 хвилини грав у меншості після вилучення Бенталеба. Проте підопічні Тедеско попри чисельну меншість змогли вирвати нічию.

Наставник гельзенкірхенців Доменіко Тедеско похвалив своїх підопічних після поєдинку. Тренер не забув відзначити і Євгена Коноплянку, який заробив пенальті наприкінці першого тайму.

«Гра була дуже важкою. Таке враження, що ми грали в чисельній більшості. Це дуже непросто проти такого суперника як Борусія М. Але те, як ми долаємо опір суперників, говорить саме за себе.
Було дуже приємно бачити, як Коноплянка та Харіт пожертвували собою заради команди. Це дуже важливо як для колективу, так і для прогресу самих гравців. Ми можемо пишатись собою. Така продуктивність інколи вартує дорожче, ніж просто 3 очки.
Мушу зробити великий комплімент команді. Вилучення Бенталеба? Вважаю, що в тій ситуації жовтої картки було достатньо. Проте я поговорю з ним про це», – цитує Тедеско офіційний сайт «Шальке».

До слова, в Німеччині зароблений пенальті прирівнюється до гольової передачі. Таким чином Коноплянка відзначається результативною дією третій поєдинок поспіль. У матчі проти «Боруссії» Д українець забив гол, а в поєдинку проти «Кельна» в активі Коноплянки гол+пас.