Андрій Шахов: «Ганьба тренерам і селекції, які привели повільного зношеного старпера Папу Гуйє»

Динамо Київ 19 Червня, 16:21 3134
Андрій Шахов: «Ганьба тренерам і селекції, які привели повільного зношеного старпера Папу Гуйє»
Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов прокоментував підсилення «Динамо» - Папу Гуйє.

«Цитую офіційний сайт «Динамо»:

«Відзначимо, що завтра медичне обстеження чекає ще на сімох гравців «Динамо», які так само з самого ранку завітають до клініки «Борис». Це Денис Бойко, Георгій Бущан, Денис Гармаш, Віталій Буяльський, Микола Морозюк, Папа Гуйе та Володимир Шепелєв».

Тобто Гуйє - вже гравець «Динамо». Якось тихо і непомітно підписав він контракт, на відміну від Че Че. Не захотіло «Динамо» влаштовувати йому церемонію підписання. Соромно, напевно. Вирішило так, в останньому абзаці побіжно про це згадати.

Давайте привітаємо ще одного новачка «Динамо», чудову знахідку майбутнього віце-президента Краснікова (офіційно) 34-річного Гуйє. Браво, улюблений клуб! І ще продовжите мені розповідати, що це сенегальське чудо у нас просто тренувалося всю весну! ПОЗОРИЩЕ!!!!! Ганьба тренерам, які щось в ньому бачать, ганьба селекції, яка замість того, щоб знайти когось пристойного, приводить повільного зношеного старпера, який навіть у другій лізі Бельгії не підійшов. Ганьба особисто Краснікова, який перші кроки в клубі починає з такою фігні. Після 45-річного Гуйє 100-кілограмовий Руїс?

Ігор Михайлович, ну як же так?! Ну навіщо?! Ну де дорога молодим?

Навіть страшно уявити, яку шокуючу новину підготує улюблений клуб завтра. Гавранчича? Юссуфа? Луческу - тренером-консультантом? Палкіна в паралель до Резо?

Що ж ви робите, га?!

Хоча, чого я роздратувався? Знав адже, що так і буде і сам про це писав. Жевріла надія про «здоровий глузд переможе», але видно, що нескоро», - написав Андрій Шахов у своєму Facebook.