У них не вийшло. Сім вільних агентів, які не заграли в «Динамо»

Динамо Київ 27 Червня, 13:46 3958
У них не вийшло. Сім вільних агентів, які не заграли в «Динамо»
«Динамоманія» згадує невдалі підписання киянами гравців в статусі вільних агентів з моменту приходу Сергія Реброва на пост головного тренера команди.

Радосав Петрович

Сербський універсал перейшов в «Динамо» в травні 2015 го року. Головними перевагами Петровича було вміння зіграти на двох позиціях - в центрі захисту і в опорній зоні. Універсалізм Радосава не допоміг йому проявити себе в складі киян. Зіграв у 7 матчах чемпіонату і після закінчення сезону відбув в португальський «Спортінг», єдиний позитив з цього трансферу, він пішов не безкоштовно, у «Динамо» вийшло його продати за 2 млн євро.

Олександр Яковенко

Погравши за безліч клубів син Павла Яковенка підписав контракт з «Динамо» в лютому 2016-го року. У київському клубі Олександр був покликаний скласти конкуренцію на лівому фланзі атаки, але зі своїм завданням не впорався. Зіграв у 6-ти матчах у всіх турнірах, переважно виходячи на заміну. За словами самого Яковенка, в «Динамо» йому практично не надали шансу. По закінченню сезону отримав статус вільного агента і прийняв рішення завершити кар'єру. Зарає працює агентом.

Олександр Гладкий

У травні 2016-го року уклав з «Динамо» угоду строком на три роки. Так як останнім клубом Гладкого був «Шахтар», ставлення до підписання футболіста з боку київських уболівальників було негативне. Виправдати своє запрошення в клуб Олександр не зміг. Запам'ятався тим, що не забив за «Динамо» жодного м'яча. Взимку був орендований «Карпатами», а в кінці сезону отримав від «біло-синіх» згоду на розірвання контракту. Зараз перебуває в статусі вільного агента.

Артем Громов

Став гравцем «Динамо» в травні 2016-го року. Після кількох виходів в основі киян Громов запам'ятався лише нереалізованими моментами і дуже швидко програв конкуренцію. За великим рахунком, Артем повторив долю Романа Безуса і Євгена Селіна, які також переходили в «Динамо» із полтавського клубу, але не змогли відповідати рівню київського гранда. Зараз Громов набагато більш успішно захищає кольори «Зорі».

Валерій Федорчук

Був підписаний «Динамо» в лютому 2016-го року в якості фіналіста Ліги Європи в складі «Дніпра». На момент переходу був травмований. З цієї причини дебютував за «біло-синіх» лише в наступному сезоні. Півзахиснику була відведена роль гравця ротації. Федорчук був блідою тінню самого себе часів дніпровського клубу і не підійшов під стиль гри киян. У серпні 2017-го року покинув клуб і перейшов у «Верес». Зараз перебуває в статусі вільного агента.

Александар Пантич

Перейшов в «Динамо» взимку 2017-го року. Чергував вдалі матчі з провальними, як це було з «Зіркою», але все одно користувався довірою Сергія Реброва. Олександр Хацкевич на Пантича вже не розраховував і минулої зими ясно дав зрозуміти сербу, що йому потрібно шукати новий клуб. Пошуки нового місця для продовження кар'єри Александара тривають донині.

Карлос Самбрано

Найбільш суперечливий гравець «Динамо» в якості вільного агента. Перуанець перебрався в стан «біло-синіх» минулої зими. Останнім клубом Самбрано був ПАОК, де він не мав ігрової практики. Пройшов з «Динамо» зимовий збір, але так і не зумів набрати потрібну форму і акліматизуватися в колективі. Виходив на поле в складі дубля киян, так і не дебютував за першу команду. Угода захисника з динамівцями було розраховано до кінця сезону. Зараз Самбрано повернувся в розташування «Динамо» з відпустки, подальша доля поки невідома, хоча всі заявляють, що він покине клуб.