Ярмоленко ще не у «Вест Хемі», але вже і не в «Боруссії». Свіжі новини з Німеччини

Динамо Київ 9 Липня, 09:50 1497
Ярмоленко ще не у «Вест Хемі», але вже і не в «Боруссії». Свіжі новини з Німеччини
Півзахисник збірної України перебуває в Німеччині та чекає вирішення питань по своєму трансферу до «Вест Хема».

За даними zbirna.com, півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко зараз знаходиться в Німеччині. Всупереч інформації багатьох джерел, ні в якій Лондон, ні на який медогляд футболіст не літав. Так, можливість його переходу до Вест Хема дуже велика. Гравець не тренується з Боруссією, займаючись питаннями свого трансферу.

Переговори з англійською стороною ще тривають. Це підтвердив в інтерв'ю німецьким ЗМІ і генеральний директор дортмундців Ханс-Йоахім Вацке.

Віза, сума і бонуси

Знову ж таки, як повідомляє джерело, затримка з офіційним оформленням переходу може бути пов'язана з двома моментами. Перший - отримання Андрієм дозволу на роботу у Великобританії. Другий - сума відступних.

З робочою візою проблем виникнути не повинно. У Ярмоленка, як не у громадянина ЄС, за плечима є необхідна кількість матчів у складі нашої національної збірної.

З сумою компенсації за футболіста трохи складніше, але теж - нічого критичного.

Нібито Вест Хем пропонує джмелям за українця близько 22 млн євро плюс три у вигляді бонусів. Рурци, за чутками, хочуть 25 млн відразу і всі ті ж три - бонусами.

Медогляд - завтра в Швейцарії?

Що стосується горезвісного медогляду. Очікується, що його Ярмоленко пройде вже завтра, 10 червня в тренувальному таборі молотобійців у швейцарському Бад-Рагазі.