Бельгія – Англія. Прогноз і ставка Віктора Вацка

Світовий футбол 14 Липня, 13:55 992
Бельгія – Англія. Прогноз і ставка Віктора Вацка
Відомий футбольний журналіст вважає, що матч за третє місце завершиться на користь бельгійців.

Романтична збірна Бельгії у півфіналі поступилася прагматичним, безпомилковим в обороні та летальним в атаці французам, які використали свій шанс ледь не в першому напівмоменті. Можна десь погоджуватися із Тібо Куртуа, який заявив, що для футболу перемога бельгійців була б кращою. Можна погоджуватися і з фразою Едена Азара, що краще програти як Бельгія, ніж перемогти як Франція. Та цей чемпіонат світу – насамперед турнір сили характеру, прози, яка панує над футбольною поезією.

Англійці поступилися в овертаймі хорватам у півфіналі, повівши в рахунку на початку матчу. Красивий гол Тріпп’єра, забитий прямим ударом зі штрафного, зіграв у злий жарт із британцями, які вирішили діяти на утримання рахунку та поплатилися за власну несміливість чи прагматичність (кому як до вподоби). Одного разу Англія вже постала прагматичною, віддавши перемогу в останньому матчі групового турніру, аби потрапити в більш легку сітку плей-оф чемпіонату світу.

Матч за третє місце або, як його ще називають, втішний фінал – поєдинок, який апріорі важко прогнозувати. Обидві команди вихолощені психологічно невдачами невдачами в значно важливіших у турнірному плані півфіналах. Невідомо, з яким ставленням обидва тренери підійдуть до поєдинку, який глобально кажучи, не має жодного турнірного значення. Зіграють найсильнішими складами чи дадуть зіграти футболістам, які місяць провели на лаві запасних.

У будь-якому випадку бельгійці мені видаються сильнішими. З точки зору як якості гри, так і рівності та глибини складу. Отож поставлю на те, що бронзовим призером чемпіонату світу-2018 стане Бельгія. Коефіцієнт на це 1.62.