12/08/2018 18:50 4968

​«Підписання Супряги викликає дуже багато запитань»…

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував для 1927.kiev.ua підписання «біло-синіми» 18-річного форварда СК «Дніпро-1» Владислава Супряги.

Джерело фото: fcdynamo.kiev.ua
— Цей трансфер відбувся дуже несподівано. Якщо його досить довго вели, як про це говорилося, чому тоді підписали аж у серпні? Чому це питання не вирішилось раніше? І що стало мотивом такого раптового підписання?

Одразу ж виникають наступні питання – що далі із Супрягою робити? Чи здатен він вже зараз підсилити основну команду? Я дуже в цьому сумніваюся. Чому Алєксєєва віддали в оренду в київський «Арсенал», Хльобаса відпустили в «Десну» - Супряга за них рівнем «на голову вище»? Чи потенціал у нього набагато вище?

В цілому, підписання Супряги викликає дуже багато запитань до керівництва клубу. Зокрема і питання, хто на себе бере відповідальність за клас футболіста і що він того вартий?

Думаю, що початкова сума, озвучена Юрієм Березою, була чисто для підтримки розмови. До всіх неофіційних сум за трансфери я ставлюся спокійно. Ми не знаємо, як там було насправді.

Розмовляв Микола Тимощук

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше