Святослав Сирота: «В матчі проти збірної Чехії дав би шанс Луніну»

Збірна України 5 Вересня, 22:20 1399
Святослав Сирота: «В матчі проти збірної Чехії дав би шанс Луніну»
Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота поділився очікуваннями від прийдешнього протистояння збірних Чехії та України в рамках Ліги націй.
— Очікую на хороший футбол. Важко сказати, яким може бути матч. Суперники, в принципі, схожі за рівнем гри. Всі будуть доводити, що вони гідні запрошення. В Чехії хороша команда, але я вірю в наших хлопців. Не думаю, що вони будуть відсиджуватися і грати від оборони. Дуже цікаво, яку тактику гри обере наш тренерський штаб на це протистояння.

Хто має бути основним голкіпером? Всі наші викликані голкіпери гідні цього. Звісно, тренерський штаб знає, хто в якому стані і вибере оптимальний варіант. Як на мене, то я дав би шанс Луніну. Розумію, що в нього все попереду, але це було б дуже великим стимулом для нього.

Запрошення Шовковського в помічники? Він, як голкіпер, бачив весь розвиток подій на полі і керував грою, підказував партнерам по команді. Щоб це робити правильно, потрібно розуміти, як чинити в тій чи іншій ситуації. Якщо Андрій Шевченко запросив Шовковського, значить їм потрібен погляд на гру очима голкіпера, для повноти картини. Це може бути дуже корисним для нашої збірної.

Розмовляв Микола Тимощук