​«Яблонєц» дає «Динамо» «на горіхи»: 2:2

Динамо Київ 4 Жовтня, 23:53 1950
​«Яблонєц» дає «Динамо» «на горіхи»: 2:2 | 19-27
У матчу другого туру групового етапу Ліги Європи київське «Динамо» в гостях грає з чеським «Яблонцем» внічию ведучи в рахунку 0:2.

Гра розпочалася швидким голом гостей на восьмій хвилині. Буяльський віддав класний пас на Морозюка, вивівши його «на побачення» із голкіпером. Микола переправив м’яч на Циганкова і той в дотик замкнув у ближній кут. 0:1

Пропущений гол захопив «Яблонєць» зненацька. Гравці діяли невпевнено і розгублено, допускаючи помилки, які не мають бути притаманними учаснику Ліги Європи. Однією із помилок скористався Гармаш та подвоїв рахунок для киян на 14-ій хвилині.

Здавалося, що все під контролем «Динамо» і ми точно станемо свідками легкої прогулянки для українського клубу, але суперник не падав духом і зумів відквитати один гол. На 33-ій хвилині Говорка замкнув навіс із кутового у ближній від Бойка кут. Денис відреагував, але не зумів відбити м’яч. Маємо питання до захисту, який спостерігав за цим взяттям воріт, і 1:2 на табло.

Після забитого гола «Яблонєць» почав діяти значно сміливіше, намагаючись на куражі зрівняти рахунок. Граючи від оборони, чехи намагалися швидко контратакувати і за рахунок навісів зрівняти рахунок. Все ж, кияни в завершальному відрізкові першого тайму, як і на старті матчу, виглядали яскравіше. В одній із атак захист виніс м’яч із лінії воріт «Яблонця» після удару Буяльського - це був найнебезпечніший момент після трьох голів у першій половині гри.

Після стартового свистка гра в атаці у киян не клеїлася. Бєсєдіну було важко зачепитися за м’яч, «біло-сині» віддали ініціативу чехам і почали вичікувати на помилку суперника. Більше двадцяти хвилин ми спостерігали, як чехи намагаються зрівняти рахунок, поки в «біло-синіх» все ж вийшло загострити гру біля воріт «Яблонця». Гармаш прорвався по флангу і здалеку небезпечно пробив по воротах – над перекладиною. Після цього Морозюк класно прострілював на Бєсєдіна, але захист виніс на кутовий.

На 81-ій хвилині Піварич обрізався в центрі поля і привіз небезпечну контратаку, яка завершилася голом у ворота киян. 2:2

В завершальні хвилини матчу і додатковий час кияни намагалися вирвати перемогу, але це їм не вдалося.

В результаті, чехи «дали на горіхи» киянам, які ведучи в рахунку 0:2 дозволили супернику зрівняти рахунок, граючи другим номером.

Чому команда сіла після двох швидких голів на старті матчу? Чому не дотисла розгубленого суперника? Чому в другому таймі кияни почали грати другим номером, на утримання рахунку? Багато питань - відповіді на прес конференції. Чекаємо на неї і прощаємося до наступного матчу.

ЛЄ. 2-ий тур. «Яблонець» - «Динамо»: 2:2

Голи: Циганков – 8, Гармаш – 14, Говорка – 33, Травнік – 78,

Попередження: Голеш – 18, Морозюк – 53, Поважанець – 58, Буяльський – 79,

«Яблонєц»: Груби, Голєш, Говорка, Лішка, Ганоушек, Хюбшман (К), Масопуст – (Кубіста – 84), Травнік, Поважанець, Йовович, Храмоста

Запасні: Гануш, Ікауніекс, Акоста, Соболь, Янкович, Бречка, Кубіста

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Піварич, Сидорчук (К), Буяльський – (Шепелєв – 78), Морозюк, Гармаш, Циганков, Бєсєдін

Запасні: Бущан, Шепелєв, Шапаренко, Миколенко, Сідклей, Русин, Дуелунд