help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Україна на виїзді програє збірній Польщі 2-0!
    Сидорчук пробив повз ворота з 20 метрів.
  • 86'
    Бондар подав до штрафного, Мораєс пробити як слід не зміг.
  • 85'
    Наближається до завершення матч, поляки грамотно захищаються, перекривачи всі зони.
  • 82'
    Харатін грубо порушив правила у центрі поля. Ледь не отримав другу жовту картку, арбітр пожалів нашого опорника.
  • 80'
    Бондар прострілив до штрафного, знову захист все читає.
  • 76'
    Сидорчук вийшов замість Коваленка.
  • 75'
    Циганков мав забивати! Віктор вийшов віч на віч з голкіпером, однак пробив повз ворота.
  • 72'
    Макаренко пробив з-за меж штрафного, захист блокує удар.
  • 71'
    Черговий корнер закінчився нічим, поляки другий поверх виграють постійно.
  • 70'
    Циганков увірвався до штрафного, прострілив низом, однак влучив у захисника. Буде тільки кутовий.
  • 67'
    Рибус грубо порушив правила проти Бондаря.
  • 65'
    Кутовий заробила збірна України.
  • 63'
    Валерій Бондар вийшов замість Коноплі.
  • 62'
    ГОЛ. Модер, який тільки-тільки вийшов на поле, зіграв на добиванні і забив другий гол у ворота України.
  • 60'
    Харатін отримав жовту картку за зрив атаки.
  • 57'
    Михайличенко з 35 метрів пробив вище воріт.
  • 56'
    Харатін вийшов замість Зінченка.
  • 54'
    Циганкова збили у центрі поля. Тим часом Шевченко готує чергову заміну, Харатін вийде на поле завсім скоро.
  • 51'
    МОМЕНТ! Конопля покотив під удар Циганкову, який потужно пробив з 15 метрів, Скорупскі знову на висоті.
  • 49'
    Марлос з 20 метрів пробив повз ворота.
  • 48'
    Кривцов зіграв рукою у штрафному, поляки просили у арбітра пенальті, однак рефері порушення правил не помітив.
  • 47'
    У перерві у складі України відбулись відразу три заміни: Циганков, Мораєс та Марлос вийшли замість Зубкова, Яремчука та Ярмоленка.
  • 47'
    Зінченко низом пробив у дальній кут, Скорупскі рятує знову.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ! Перерва. Україна була гострішою, створила багато моментів, однак груба помилка Луніна привела до того, що ми програємо 1-0. Відпочиваємо 15 хвилин.
  • 43'
    Гуральскі отримав жовту кртку.
  • 42'
    Конопля збив Міліка у центрі поля.
  • 40'
    ГОЛ! Лунін вийшов далеко з воріт, зіграв дуже незграбно і його обікрали, а потім Кшиштоф Пйонтек з 40 метрів спокійно пробив у порожні ворота.
  • 39'
    Конопля заробив черговий кутовий для збірної України.
  • 36'
    Роман Яремчук увірвався до штрафного і з 12 метрів пробив у дальній кут, Скорупскі спокійно зіграв і забрав м'яч до рук.
  • 35'
    Макаренко порушив правила у центрі поля.
  • 32'
    Пйонтек в офсайді.
  • 31'
    Ярмоленко прострілив на Зубкова, який міг забивати вже у порожні ворота, однак трішки засильно віддав Андрій.
  • 29'
    Третина матчу позаду, Україна повністю переграє поляків, ми створили безліч моментів, однак відкрити рахунок не вдається.
  • 26'
    Плахета в офсайді.
  • 25'
    Кулаками вибив м'яч Лунін, однак атака Польщі продовжується.
  • 24'
    Кутовий заробили поляки.
  • 23'
    Лунін рятує команду після дального удару Плахети.
  • 21'
    Прекрасний момент був у наших хлопців, Ярмоленко та Яремчук у стінку обстукались, Ярмоленко пробивав з близької відстані, однак заблокували удар Андрія, як і добивання Коваленка через секунду.
  • 20'
    Ярмоленко заробив кутовий.
  • 18'
    Ярмоленко в офсайді.
  • 17'
    Пйонтек прострілив на Міліка, захист прочитав цю передачу. Макаренко за мить до цього помилився, що і привело до гостроти.
  • 16'
    Ще удар! Яремчук з 13 метрів пробив прямо у руки голкіперу.
  • 14'
    Зінченко знову пробиває з-за меж штрафного, Скорупскі на місці.
  • 11'
    НЕ ЗАБИВАЄ ЯРМОЛЕНКО! Андрій пробив у стійку.
  • 10'
    ПЕНАЛЬТІ! Ярмоленко увірвався до штрафного, обіграв захисника, який збиває Андрія. 100% пенальті!
  • 8'
    МОМЕНТ! Зінченко потужно пробив з 25 метрів у кут, Скорупскі робить прекрасний сейв.
  • 7'
    Мілік в офсайді.
  • 6'
    Мілік отримав передачу у штрафному, однак Конопля зміг завадити Аркадіушу пробити.
  • 3'
    Гостро вибігали українці в контратаку, Яремчук був на ударній позиції, однак пробити Роман не зміг.
  • 2'
    Непогано наші почали матч, значно частіше контролюють м'яч.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 20:45
    Польща: Скорупскі – Гумни, Валюкєвіч, Бохнєвіч, Рибус – Плахета, Гуральскі, Кліх, Зєлінскі – Мілік (к), Пйонтек
  • 20:33
    Запасні: Пятов, Паньків, Соболь, Забарний, Чеберко, Сидорчук, Маліновський, Харатін, Марлос, Циганков, Мораєс
  • 20:33
    Україна: Лунін – Конопля, Кривцов, Матвієнко, Михайліченко – Коваленко, Макаренко, Зінченко – Ярмоленко (к), Яремчук, Зубков
  • 11:19
    На традиційній нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу було вирішено, що збірна України проведе зустріч у синьому комплекті форми. Її суперники вийдуть на поле в білому.
  • 11:19
    Матч відбудеться за порожніх трибун на стадіоні Шльонський, у Хожуві, і стартує о 21:45.

Пряму трансляцію можна буде переглянути на каналах «Україна» та «Футбол 1».