help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Динамо спокійно переграє Інгулець 2-0.
    ГОЛ! Янаков забиває, однак арбітр зафіксував офсайд.
    Вербич головою пробив в руки Шусту.
  • 90'
    Гармаш покинув поле, а вийшов Белуце.
  • 89'
    Неймовірна за красою комбінація Буяльського та Вербича закінчилась ударом словенця повз ворота.
  • 88'
    Спокійно доводять гру до перемоги кияни, Інгулець не має сил на фінальний штурм.
  • 85'
    Білоцерківець пробив повз ворота.
  • 84'
    Цитаїшвілі порушив правила в атаці.
  • 81'
    Цитаїшвілі вийшов замість Де Пени.
  • 80'
    ГООООООООЛ! Микола Шапаренко з 20 метрів пробив точно у кут, Шуст врятувати команду не зміг.
  • 77'
    Буяльський в офсайді.
  • 74'
    Козак в офсайді.
  • 73'
    Кутовий заробили кияни.
  • 70'
    Вербич пробив у руки Шусту.
  • 69'
    Січінава обіграв двох захисників, однак задалеко відпустив мяч і Бущан спокійно зіграв на виході.
  • 64'
    Забарний отримав жовту картку.
  • 63'
    Вербич вийшов замість Супряги.
  • 61'
    Бущан вступив у гру після удару Січінави.
  • 59'
    ШУСТ! Богдан рятує команду після удару Кенджори головою з семи метрів.
  • 58'
    Кутовий заробив Гармаш.
  • 56'
    Бартулович пробив у руки Бущану.
  • 54'
    Супряга в офсайді.
  • 52'
    Кутовий заробили господарі поля.
  • 51'
    Пауза в грі, Янакову потрібна допомога лікарів. А Кенджора отримав жовту картку.
  • 49'
    Де Пена класно пробив у верхній кут, Шуст у ефектному стрибку рятує.
  • 48'
    Гармаш заробив гострий штрафний. До воріт метрів 30.
  • 47'
    Янаков пробив у руки Бущану.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+3'
    ПЕРЕРВА. Динамо після першого тайму переграє Інгулець 1-0 завдяки голу Гармаша.
  • 45'
    Три хвилини додав арбітр.
  • 44'
    Янаков потужно пробив вище воріт.
  • 43'
    Денис Балан отримав відкладену жовту картку.
  • 43'
    Черговий кутовий заробили кияни.
  • 42'
  • 40'
    Шапаренко пробив з 15 метрів, Шуст рятує.
  • 38'
    Козак отримав жовту картку.
  • 35'
    Янаков пробив потужно повз ворота.
  • 34'
    Черговий стандарт заробили господарі поля, Шепелєв завалив на своїй половині поля Козака.
  • 32'
    ОФСАЙД. Скасовано гол Козака. На лічені сантиметри заліз у положення поза грою гравець Інгульця.
  • 31'
    Гра не продовжується, триває перевірка на предмет офсайду.
  • 30'
    ГОЛ. Реалізували стандарт господарі поля. Янаков подав до штрафного, а там Козак пробив повз Бущана. 1-1
  • 29'
    Кенджора порушив правила біля свого штрафного. Янаков подасть зараз до штрафного.
  • 28'
    Балан пробив з 20 метрів, захисники киян блокують постріл Дениса.
  • 26'
    СТІЙКА! Кенджора подав на дальню стійку, а там вже чекав Карлос Де Пена, який головою з декількох метрів пробив у стійку.
  • 24'
    Нагадаємо, що працює ВАР на матчі, тож у разі потреби, Козиряцькому повідомлять про фол, але гра продовжується, так що довіримось арбітрам.
  • 23'
    Буяльського очевидно завалили у штрафному, але Козиряцький фолу не помітив. Дуже спірний момент.
  • 20'
    Після подачі від Бартуловича, Семенко пробив головою вище воріт.
  • 19'
    Гармаш отримав жовту картку за грубий фол.
  • 18'
    Січінава порушив правила в атаці.
  • 16'
    Балан пробив вище воріт з 15 метрів.
  • 14'
    ГОООООООООЛ! Денис ГАРМАШ! Денис опинився у потрібному місці у потрібний час і зігравши на підборі після невдалого виносу від Січінави, пробив поміж ніг Шусту. 1-0 Динамо виходить уперед.
  • 13'
    Семенко отримав жовту картку.
  • 11'
    Нічого не виходить у команд в атаці, кияни багато подають до штрафного з флангу, а Інгулець довгими передачами намагається заграти Січінаву.
  • 8'
    Шапаренко подав до штрафного, Шуст спокійно зіграв на виході.
  • 5'
    Козак пробив з 15 метрів, захисники заблокували.
  • 4'
    Шапаренко порушив правила в атаці.
  • 3'
    Відбились гості, вигравши другий поверх у киян. Однак атака Динамо продовжується.
  • 2'
    Караваєв заробив стандарт на половині поля Інгульця. Де Пена готовий подати до штрафного.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 13:21
    Інгулець: Шуст – Балан, Семенко, Павлов, Квасний – Бартуловіч, Янаков – Коваленко, Запорожець, Козак – Сітчінава
  • 13:19
    Динамо: Бущан, Шепелєв, Шапаренко, Де Пена, Миколенко, Гармаш, Караваєв, Забарний, Буяльський (К), Супряга, Кенджора.
    В запасі: Бойко, Скорко, Боль, Белуце, Вербич, Цитаїшвілі, Клейтон, Морган.
  • 12:21
    Господарі зіграють у домашньому екіпіруванні жовтого кольору (голкіпер – у чорному), а кияни проведуть матч у білій формі із синіми горизонтальними смугами (голкіпер – у сірому).
  • 12:21
    Наживо матч покаже телеканал "Футбол 2" - трансляція з Кропивницького розпочнеться за п'ять хвилин до стартового свистка.
  • 12:21
    Перша очна зустріч в історії команд відбудеться на стадіоні "Зірка" у Кропивницькому та розпочнеться о 14:00.