Ліга чемпіонів
Ференцварош
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90+3'
    ВСЕ! Динамо здобуває путівку до Ліги Європи. Денис Попов забив єдиний гол у матчі.
  • 90+2'
    Сидорчук покинув поле, а вийшов Андрієвський.
  • 90+1'
    Болі пробив вище воріт.
  • 90'
    Три хвилини додав арбітр.
  • 89'
    Супряга фолить в атаці.
  • 87'
    Лєднєв потужно пробив повз ворота з 15 метрів.
  • 86'
    Лєднєв вийшов замість Циганкова.
  • 85'
    Родрігес вийшов замість Вербича.
  • 83'
    Тиснуть кияни на арбітра, вимагають червону за цей фол, однак рефері червону давати не збирається.
  • 82'
    Ісаел отримав жовту картку
  • 77'
    ЗУБКОВ! Олександр з 17 метрів пробив у кут, трішки не влучив. Бущан навряд чи врятував би, якщо влучив би гравець гостей.
  • 76'
    Намагаються кияни збивати темп гри, а у Ференцвароша майже нічого не виходить у гостей. Головне не втрачати концентрацію.
  • 72'
    Циганков в офсайді.
  • 70'
    Паузі в грі, потрібна допомога Попову.
  • 68'
    Супряга та Шепелєв вийшли на поле, а пішли відпочивати Гармаш та Де Пена.
  • 64'
    Шапаренко порушив правила у центрі поля.
  • 61'
    МОМЕНТ У Ференцвароша! Узуні з меж штрафного пробив к ближній кут, Бущан з величезними проблемами перевів мяч на кутовий.
  • 60'
    ГООООООООЛ! ДЕЕЕНИС ПОПООООВ! Де Пена подав до штрафного, а там Денис Попов виграв боротьбу у Харатіна і пробив точно у кут.
  • 58'
    Блажич отримав жовту картку.
  • 57'
    Циганков пробив у руки голкіперу з 15 метрів.
  • 56'
    Міг вилучати зараз арбітр Лайдуні, який грубо порушив правила у центрі поля, однак пошкодував гравця гостей.
  • 54'
    Нгуен пробив з меж штрафного без перешкод, Бущан відбив перед собою і добре, що ніхто з гостей не встиг на добивання.
  • 51'
    Зубков пробив з меж штрафного, Забарний блокує цей постріл.
  • 49'
    Падіння у штрафному Ференцвароша, арбітр залишив цей епізод без уваги.
  • 48'
    Кутовий заробили кияни.
  • 47'
    Харатін отримав жовту картку.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ. ПЕРЕРВА. Рахунок 0-0.
  • 44'
    Лайдуні отримав жовту картку.
  • 43'
    Попов пробив вище воріт.
  • 42'
    Вербич заробив гострий стандарт на половині поля гостей.
  • 41'
    Затяжна атака гостей, два поспіль кутовий виконали, однак без удару.
  • 38'
    Кутовий заробили гості.
  • 37'
    Гармаш отримав жовту картку.
  • 36'
    Частенько показують незадоволеного Луческу, якого явно не влаштовує, як команда грає у першому таймі.
  • 32'
    Забарний слабенько головою пробив у руки голкіперу.
  • 31'
    Циганков заробив перспективний стандарт біля штрафного гостей.
  • 30'
    Гармаш грубо порушив правила в атаці.
  • 29'
    0-3 за ударами на користь гостей, дуже пасивно кияни діють у першому таймі.
  • 25'
    Перший момент у нас! Провал у нашому захисті, Нгуен пробивав з 15 метрів без перешкод, однак вище воріт.
  • 23'
    Нгуен порушив правила в атаці.
  • 20'
    Рукою зіграв Сидорчук у своєму штрафному, арбітр пенальті не ставить.
  • 19'
    Гармаш заробив стандарт на половині поля Ференцвароша.
  • 17'
    Відчувається, що велика ціна помилки, команди досить обережно діють і не ризикують у атаці.
  • 15'
    Набагато більше володіє м'ячем Ференцварош, кияни не пресингують активно.
  • 12'
    Сидорчук грубо порушив правила у центрі поля. Поки що без попередження.
  • 10'
    Досить насичені перші 10 хвилин у нас, Ференцварош сміливо грає.
  • 9'
    Кутовий виконають гості.
  • 7'
    Вербич у офсайді.
  • 6'
    Дібуш зараз кінчиками пальців встиг дістати м'яч, який вже був готовий переправити у ворота Вербич. Відмінна гра на виході голкіпера гостей.
  • 4'
    Ловренчич потужно пробив з 17 метрів повз ворота.
  • 3'
    Невдало розіграли корнер динамівці і гості намагалися втекти до швидкої контратаки, яку зміг перекусити Попов.
  • 2'
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 20:57
    Ференцварош: Дібуш – Ловренчіч, Двалі, Блажич, Гайстер – Лайдуні, Харатін – Зубков, Сомалія, Узуні – Нгуен
  • 20:51
    Запасні: Нещерет, Бойко, Белуце, Шепелєв, Шабанов, Лєднєв, Андрієвський, Караваєв, Родрігес, Клейтон, Сирота, Супряга.
  • 20:50
    «Динамо»: Бущан - Кенджора, Попов, Забарний, Миколенко - Сидорчук, Шапаренко, Гармаш, Де Пена, Циганков, Вербич
  • 20:38
    «Динамо» зіграє в основному комплекті форми – білому з горизонтальними смужками, а наш воротар вийде на поле у формі сірого кольору. Футболісти «Ференцвароша» гратимуть у зелено-чорному комплекті (воротар – в екіпіруванні червоного кольору).