help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Динамо у скандальному матчі втрачає очки. 2-2.
    Циганков пробив у ближній кут, Волинець на місці.
  • 90+5'
    Лєднєв вийшов замість Шапаренка.
  • 90+3'
    Кенджора подав до штрафного, Вербичу зовсім трішки не вистачило, щоб замкнути цю передачу.
  • 90'
    Вісім хвилин додав арбітр.
  • 87'
    ГОЛ. Антюх обіграв пів команди, пробив з 17 метрів, влучив у Миколенка і від Віталія мяч полетів у кут. 2-2.
  • 86'
    ФУХ. Відлягло, рефері не відміняє гол. Ми попереду.
  • 85'
    Але не поспішаємо радіти, арбітр бере паузу, щоб його асистент перевірив момент на предмет офсайду.
  • 84'
    ГООООООООЛ! Волинець просто спайдермен якийсь, він зробив два фантастичних сейви, однак третій удар Циганкова він вже не зміг парирувати.
  • 77'
  • 76'
    КАРАВАЄВ!! ЯК??? Ще один промах у порожні ворота від динамівця, мав робити зараз був Олександр рахунок 2-1.
  • 73'
    ГООООООЛ. Циганков робить рахунок 1-1.
  • 72'
    ПЕНАЛЬТІ! Селезньов збив Миколенка.
  • 70'
    Відміняє жовту картку для Максименка і дає цому червону.
  • 69'
    Знову ВАР. Що цього разу?? Червона для Максименка?
  • 68'
    Вербич виходив віч на віч з Волинцем, однак його затримав руками Максименко. Жовта картка для захисника Колоса.
  • 63'
    Чергова жовта картка, цього разу Мілько її отримав.
  • 61'
    Сидорчук вийшов замість Андрієвського.
  • 60'
    Шапаренко отримав жовту картку за розмови.
  • 59'
    Шапаренко пробив у руки Волинцю.
  • 57'
    Ільін пробив у руки Бущану.
  • 54'
    Луческу вибіг на центр поля, щоб висказати арбітру все, що він думає, за що його теж вилучили.
  • 52'
    ВИЛУЧЕННЯ. Динамо залишається у меньшості.
  • 51'
    Знову ВАР дивиться арбітр, вилучення може бути.
  • 50'
    Шепелєв отримав жовту картку.
  • 49'
    ГОЛ. Селезньов спокійно реалізує пенальті.
  • 48'
    ПЕНАЛЬТІ! Після перегляду повтору, арбітр ставить пенальті та дає жовту картку Миколенку.
  • 47'
    ВАР у дії. Паскал дивиться повтор, Селезньова збили у штрафному.
  • 47'
    У перерві відбулись заміни: Гармаш, Вербич та Караваєв вийшли, а Супряга, Сирота та Родрігес пішли відпочивати.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. 0-0 після першого тайму.
  • 41'
    Андрієвський слабенько пробив з 15 метрів у руки Волинцю.
  • 40'
    Попов пробив вище воріт.
  • 39'
  • 37'
    Селезньов у офсайді.
  • 36'
    Костишин пробив у ближній кут, прямо у руки Бущану.
  • 34'
    Супряга увірвався до штрафного, однак його дуже швидко перекусив Максименко.
  • 31'
    Невелика пауза у грі була, арбітр послухав свого асистента на ВАР, однак червону картку Селезньов не отримав за фол проти Шапаренка.
  • 29'
    Селезньов отримав жовту картку.
  • 27'
    Костишин отримав жовту картку за фол проти Сироти.
  • 25'
    МОМЕНТИЩЕ! Миколенко віддав на порожні ворота Супрязі, але Владислав примудрився не влучити.
  • 24'
    Костишин отримав передачу у штрафному, намагався розвернутися і пробити, однак захист Динамо дуже швидко його накрив.
  • 22'
    Колос вже остаточно вирівняв гру, навіть більше саме ковалівці атакують зараз.
  • 18'
    Селезньов пробив повз ворота з меж штрафного.
  • 17'
    Перший кутовий у Колоса.
  • 16'
    Родрігес знову фолить у атаці, це вже четвертий фол від Жерсона. За сукупністю арбітр вже може і покарати нашого гравця.