help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Динамо програє 1:2 Спортінгу та покидає Юнацьку Лігу УЄФА.

ВСІМ ДЯКУЮ за увагу. СЛАВА УКРАЇНі!
  • 90+'
    Малиш отримав жовту картку.... Хвилина до кінця.
  • 90+'
    3 хвилини додав арбітр
  • 90'
    Самі собі кияни шкодять і втрачають час, навіщо ці нерви, жовті картки... можна ж зрівняти рахунок ще.
  • 90'
    Нервують кияни... Блізніченко навмисно стрибнув у ноги гравцю Спортинга і добре, що арбітр дав тільки жовту картку.
  • 89'
    Мехді вийшов замість Царенка.
  • 88'
    Тане час, дві хвилини залишилось до кінця.
  • 86'
    Діалло падає у штрафному! Вся команда підняла руки і прохала пенальті, однак арбітр дав жовту картку за симуляцію!
  • 85'
    Яцик отримав жовту картку.
  • 84'
    Волошин в офсайді.
  • 81'
    Діалло мав прекрасний шанс, однак з гостро кута пробив повз ворота.
  • 79'
    Бражко з 25-27 метрів пробив повз ворота.
  • 75'
    Занадто поспішають кияни, намагаються довгими передачами знайти Волошина або Діалло, однак багато браку у діях.
  • 74'
    Назінью з гострого кута пробив вище воріт.
  • 72'
    Кабрал пробив з 15 метрів, Нещерет не врятував, однак мяч влучив у поперечину.
  • 69'
    Волошин отримав жовту картку.
  • 67'
    Ештевеш з гострого кута пробив повз ворота.
  • 66'
    Можна, можна киянам дотиснути португальців, які помітно нервують зараз і більше помилятися стали.
  • 65'
    Яций в офсайді.
  • 63'
    ЯКИЙ ШАНС! Голкіпер непорозумівся з захисником і вони подарували мяч Блізніченку, який мав забивати, однак пробив з меж штрафного прямо у голкіпера, який був за межами воротарського.
  • 62'
    Кутовий заробили кияни.
  • 59'
    Відбились кияни, Нещерет викогнає удар від воріт.
  • 58'
    БОЛЬ! Антон рятує команду від голу! Меніно вийшов віч на віч і пробивав у ближній кут, однак Боль у підкаті встиг заблокувати удар. Буде кутовий.
  • 56'
    Антон Боль отримав жовту картку. Також, до речі, у моменті з пенальті, попередження отримав Фернандеш. Такщо за гірчичниками 1-1.
  • 55'
    Просили пенальті кияни, однак арбітр не реагує на апеляції наших футболістів.
  • 54'
    Волошин з-за меж штрафного пробив у дальній кут, повз ворота.
  • 52'
    Спортинг уміло збиває темп гри, кияни намагались на емоціях побігти в атаку, однак португальці тримають мяч у себе.
  • 49'
    ГОООООООООООООЛ! ВОЛОДИМИР БРАААЖКО!! 1-2!!
  • 48'
    ПЕНАЛЬТІ!! Шанс у киян відквитати гол!!
  • 47'
    Бражко пробив повз ворота.
  • 46'
    Другий тайм розпочався.
  • 45+'
    ПЕРЕРВА. Кияни програють 0-2 після перших 45 хвилин.
  • 45'
    Одну хвилину додав арбітр.
  • 40'
  • 37'
    Рібейро вийшов віч на віч з Нещеретом, пробив у дальній кут, однак Руслан прочитав задум форварда і врятував команду.
  • 36'
    Перекинув стінку Діалло, але удар вийшов дуже слабкий і голкіпер спокійно забрав мяч до рук.
  • 35'
    Штрафний заробив Діало. До воріт метрів 27.
  • 33'
    Вкрай важливо зараз витиснути нам максимум і хоча б один гол забити до перерви.
  • 30'
    Ламба головою пробив у дальній кут, трішки не влучив.
  • 28'
    ГОЛ. Пробив з 12 метрів у ближній кут Кабрал. Нещерет був безсилим.
  • 26'
    Самба Ділло упав у штрафному, арбітр розвів руки у сторону. Пенальті не буде.
  • 25'
    Рібейро в офсайді.
  • 21'
    Половина тайму позаду. Контролюють гру португальці, складно киянам переломити хід зустрічі.
  • 18'
    НЕЩЕРЕТ! Фантастичний сейв удар після того, як Рібейро пробивав з 5-6 метрів.
  • 14'
    Вейга зірвав контратаку киян, арбітр відверто пожалів португальця, не показавши йому жовту картку.
  • 12'
    Волошин фолить в атаці.
  • 10'
    Спортинг більш свіжим виглядає на старті матчу. Відчувається, що без офіційних матчів наші хлопці були дуже довго.
  • 8'
    Волошин пробив у воротарський кут, голкіпер на місці.
  • 7'
    Перспективний стандарт заробив Блізніченко. До воріт метрів 20-22.
  • 6'
    З 25 метрів пробив вище воріт гравець Спортинга.
  • 5'
    Гострий штрафний заробили португальці.
  • 4'
    Неприємний початок, але не треба засмучуватись, Депортіво також першим забив, але наші хлопці характер свій показали.
  • 3'
    ГОЛ. Діого Кабрал увірвався до штрафного і пробив у ближній кут.
  • 2'
    Старт матчу спокійним виходить, Спортинг більше володіє мячем.
  • 1'
    Матч розпочався! З Богом!
  • 14:58
    «Спортинг» U19: 1. Каллаї – 2. Ештевеш, 3. Ламба, 4. Р.Фернандеш, 5. Назінью – 6. Ессугу, 8. Вейга, 10. М.Фернандеш – 11. Кабрал, 9. Рібейру, 7. Меніну.
  • 14:58
    «Динамо» U19: 1. Нещерет - 22. Малиш, 4. Боль, 14. Дячук, 8. Бенедюк - 17. Бражко, 6. Яцик (к), 11. Царенко, 10. Волошин, 30. Діалло - 29. Блізніченко.