Перевіряють, чи був офсайд у Гармаша. Тонкий момент.
    Гармаш забиває гол, який відмінили через офсайд.
  • 48'
    Савін вище воріт пробив з 30 метрів.
  • 47'
    ГООООЛ! Циганков пробив з меж штрафного прямо у кут. Цей гол вже точно не відмінять.
  • 47'
    Гармаш у перерві вийшов замість Лєднєва.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. 0-0 на табло.
  • 45'
    Забарний отримав жовту картку.
  • 44'
  • 41'
    Офсайд у Миколенка.
  • 39'
    Ременюк мав виводити Металіст уперед, однак пробив у поперечину з меж штрафного.
  • 38'
    ГОЛ відмінено! Спірний момент, однак гра вже продовжується. Арбітр вважає, що Сирота заважав голкіперу під час удару Кенджори.
  • 37'
    ВАР у дії! Можуть відмінити гол.
  • 36'
    ГОООЛ!! Кенджора зіграв на добиванні після свого ж удару і відкрив рахунок у матчі.