Брума пробив у дальній кут з меж штрафного, Бущан на місці!
    Бєсєдін отримав жовту картку.
  • 72'
    Гулер та Дурсун вийшли на поле. Чергова подвійна заміна у гостей.
  • 70'
    МОМЕНТ! Бєсєдін прекрасно пробив з 17 метрів, голкіпер би не врятував, однак Артем трішки не влучив.
  • 66'
    Россі пробив з меж штрафного вище воріт.
  • 63'
    Подвійна заміна у Фенербахче. Вийшов Лінкольн і Брума, два новачки турецького клуба.
  • 61'
    Шапаренко з-за меж штрафного пробив дуже неточно.
  • 59'
    Бєсєдін фолить в атаці. Градус матчу з кожною хвилиною росте. Футболісти дуже заряджені і не бояться лізти у жорсткі стики.
  • 58'
    Сидорчук отримав жовту картку.
  • 55'
    Сидорчук пробив повз ворота з вигідної позиції.
  • 54'
    Дуже багато фолів у нас, на 54-у хвилину матчу на дві команди 23 порушення правил.
  • 52'
    Попов головою пробив вище воріт.
  • 51'
    Ось і перша атака від киян пройшла. Шапаренко заробив стандарт, до воріт метрів 35-40.
  • 50'
    Контролюють гру турки, як і у першому таймі наші почали від захисту грати.
  • 47'
    Россі пробив повз ворота з меж штрафного.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    Перший тайм позаду. 0:0 на табло. У турків було більше шансів забити, однак завдяки класній грі Бущану ми зберегли ворота у недоторканості.
  • 44'
    Сидорчук підхопив мяч за межами штрафного і пробив лівою по верхньому ярусу стадіону.
  • 43'
    Кутовий заробили кияни. Гол в роздягальню був би дуже потрібен зараз.
  • 41'
    Бєсєдін в офсайді.
  • 39'
    Дубінчак подав до штрафного і не подивився є там хтось взагалі, а там нікого.
  • 37'
    ВАУ! Забарний у неймовірному підкаті забирає мяч у Валенсії. Ідеальний і ефектний прийом від Іллі.
  • 36'
    Россі пробив з меж штрафного, Бущан рятує!
  • 32'
    З-за меж штрафного пробив гравець Фенербахче, прямо у руки Бущану.
  • 30'
    Кінг отримав жовту картку після того, як завадив Бущану ввести швидко мяч.
  • 29'
    Кенджора фолить на своїй половині поля. Гострий стандарт біля наших воріт.
  • 26'
    Кенджора віддав на Вербича, словенець пробив у дотик повз ворота. А можливо, можна було прийняти і пробити другим дотиком. Наші в останніх хвилинах дуже подобаються.
  • 23'
    А ось це було дуже непогано! Дубінчак прорвався по флангу, віддав на Бєсєдіна, якому не вистачило міліметрів, щоб замкнути.
  • 21'
    Попов виграв другий поверх, однак пробив дуже невдало.
  • 20'
    Шанс для Динамо. Циганков заробив стандарт біля штрафного Фенербахче. Сам же Віктор буде виконувати стандарт.
  • 18'
    Вербича збили на межі штрафного, однак арбітр розвів руки в сторони - можна грати.
  • 15'
    Юксек потужно пробив з-за меж штрафного, повз ворота мяч пролетів.
  • 14'
    БУЩАН! Суперсейв нашого голкіпера після удару Валенсії головою з 5-6 метрів.
  • 13'
    Кінг в офсайді.
  • 11'
    Бущан відмінно грає на виході, однак атака турків продовжилась і Канарки заробили ще один кутовий.