Ліга чемпіонів
Динамо
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 120'
    ВСЕ! БРАВО! Динамо, як і два тижні тому проявило характер і в додатковий час здобуває омріяну путівку до наступного раунду кваліфікації. Там нас чекає БЕНФІКА Роми Яремчука. Всіх з перемогою! СЛАВА УКРАЇНІ!
  • 118'
    Шапаренко пробив повз ворота з 30 метрів.
  • 116'
    Циганков отримав жовту картку.
  • 114'
    Кутовий заробили господарі поля.
  • 112'
    ГОООООООООООООЛ! ЦЕ КРАСА! Розкатали захист як по нотах, Буя віддав класну передачу на Циганкова, який спокійно під опорну ногу пробив у протихід кіперу.
  • 109'
    Тримають наші мяч у центрі поля, нікуди не поспішають. Намагаються максимально вбити час, а у Штурма не так багато сил залишилось на пресинг.
  • 107'
    Полетіли в атаку австрійці, їм нічого втрачати.
  • 106'
    Другі 15 хвилин додаткового часу розпочались!
  • 105'
    Циганков пробив вище воріт і після удару пролунав свисток арбітра. Невеличка перерва.
  • 105'
    Вютріх ззаду навмисно збиває Караваєва, який майже увірвався до штрафного. Жовта картка.
  • 105'
    Ох який же шалений градус поєдинку. Ванат отримав жовту за грубий фол.
  • 104'
    А ЦЕ ДРУГА ЖОВТА ДЛЯ САРКАРІЇ! Вилучення у Штурма!
  • 104'
    Андрієвському прямою ногою зіїхали по стопі. Дуже неприємний момент. Треба допомога нашому футболісту.
  • 101'
    Гостро було біля наших воріт, форвард Штурма вибігав віч на віч, але Бущан встиг зблизитися і не дозволив пробити супернику, а потім і Забарний підбіг і відтіснив його подалі від воріт.
  • 99'
    Караваєв отримав жовту картку.
  • 98'
    Гармаша від гріха подалі знімає Луческу і випускає Андрієвського. Денис лише 20 хвилин зіграв у цьому матчі.
  • 95'
    ГООООООООООООООООООЛ! ЯКИЙ ЖЕ КРАСЕНЬ! ВІВЧАРЕНКО ЗРІВНЮЄ РАХУНОК! Циганков віддав геніальну передачу на Вівчаренка, який опинився сам перед воротами і пробив поміж ніг голкіперу.
  • 93'
    Знову Гармаш в центрі уваги, фолить в атаці. Треба Денису трохи заспокоїтися.
  • 92'
    Гармаш отримав жовту картку за балачки.
  • 91'
    ПОЇХАЛИ! Перші 15 хвилин додаткового часу розпочались!
  • 90+6'
    Ось і все. Ми знову відправляємось в додатковий час.
  • 90+5'
    Сидорчук, Газібегович та Саркарія отримали жовті картки. Сергій пропустить наступний єврокубковий матч.
  • 90+4'
    Пішла спека, стінка на стінку у нас. Зараз жовті картки підуть. Сидорчук завівся після фолу суперника.
  • 90+3'
    ЯКИЙ ШАНС! Гармаш виграв другий поверх і головою пробив у поперечину. Голкіпер вже не рятував би.
  • 90+2'
    Кутовий заробили кияни.
  • 90'
    До основного часу додано 4 хвилини.
  • 86'
    Ще шанс у Буяльського, пробив Віталій з меж штрафного вище воріт.
  • 84'
    Буяльський виграв другий поверх, але пробив вище воріт.
  • 83'
    Буяльський заробив стандарт біля воріт Штурма. Це шанс для киян.
  • 81'
    Гармаш вийшов замість Шепелєва.
  • 78'
    Шепелєв фолить в атаці.
  • 76'
    Ванат вийшов замість Бєсєдіна.
  • 73'
    Пауза в грі, треба допомога Данте.
  • 71'
    Ну нарешті. Таємна зброя Луческу виходить, щоб забити! Караваєв замість Кенджори. А також Дубінчак пішов з поля, а вийшов Вівчаренко.
  • 69'
    Бєсєдін прострілив до штрафного, прямо у руки голкіперу.
  • 67'
    Шапаренко потужно пробив з кута штрафного, захисник заблкокував удар.
  • 66'
    Гейлунд в офсайді.
  • 65'
    Ой як гаряче. Падає футболіст Штурма, після цього Афенгрубер головою пробив повз ворота. Апелювали господарі, вимагали пенальті, але нічого там не було.
  • 64'
    Тиснуть господарі. Кутовий зараз виконають.
  • 63'
    Ох, а зараз вже Георгій зіграв трохи не впевнено. Після удару з меж штрафного він відбив перед собою і Дубінчак встиг в останній момент вибити мяч в аут, за ним вже форвард був готовий у порожні ворота забивати.
  • 62'
    Сильний удар з-за меж штрафного завдав гравець Штурма, Бущан вибрав вірну позицію і спокійно забрав мяч до рук.
  • 61'
    Шапаренко подав засильно, мяч просто полетів в аут.
  • 60'
    Кутовий заробив Дубінчак.
  • 56'
    Дотепно розіграли штрафний кияни, Циганков пробив з 20 метрів прямо у руки голкіперу.
  • 55'
    Кенджора заробив гострий стандарт. Циганков виконає його.
  • 54'
    Кутовий заробили кияни, який закінчився ударом Сироти повз ворота.
  • 52'
    Станкович пробив вище воріт з 20 метрів.
  • 49'
    Сумбурний початок другого тайму, команди багато помиляються у простих ситуаціях.
  • 46'
    Другий тайм розпчався.
  • 45'
    ПЕРЕРВА! 1-0 Штурм попереду.
  • 44'
    З 25 метрів потужно пробив гравець Штурма, вище воріт.
  • 40'
    Циганков вище воріт пробив після пасу Кенджори.
  • 39'
    БУЩАН! Суперсейв після удару з 13 метрів низом у кут. Дуже гостро зараз було.
  • 38'
    Дубінчак в офсайді.
  • 37'
    Класна комбінація киян закінчилась прострілом на дальню стійку, однак захисник в останній момент встиг вибити мяч подалі від воріт.
  • 34'
    Знову Віталій пробив, цього разу повз ворота з 10 метрів.
  • 33'
    ЯКИЙ ШАНС! Буяльський головою з двох метрів не зміг пробити повз голкіпера. Який шанс....
  • 31'
    Непросто киянам зараз. Австрійці після голу летять в атаку, пресингують і намагаються розвинути успіх.
  • 29'
    Подача до штрафного від Данте, Бущан на місці і забирає мяч до рук.
  • 26'
    ГОЛ! Гейлунг отримав передачу у штрафному і пробив у дальній для Бущана кут. 1-0!
  • 25'
    Дубінчак пробіг все поле і прострілив до штрафного, захисник встиг на перехоплення і не дозволив Бєсєдіну пробити.
  • 20'
    БУЩАН!! Гірлендер технічно бив під поперечину, але Георгій не дрімає і у ефектному стрибку переводить мяч на кутовий.
  • 19'
    Циганков з кута штрафного пробив прямо у руки голкіперу.
  • 17'
    Гостро було біля наших воріт, Бущан знову прекрасно зіграв на виході і прочитав гру.
  • 15'
    Циганков пробив прямо у руки голкіперу.
  • 11'
    Станкович отримав жовту картку, дуже жорстко заїхав ззаду в ноги Циганкову.
  • 9'
    Бущан впевнено зіграв на виході, відвівши загрозу від воріт.
  • 8'
    Перший кутовий у матчі заробили господарі поля.
  • 6'
    Досить активно команди почали гру, майже без розвідки.
  • 4'
    МОМЕНТ! Шапаренко отримав передачу на межі штрафного і пробив у дотик трохи вище воріт.
  • 3'
    Шапаренко жорстко збили у центрі поля. Поки без жовтої.
  • 2'
    Данте пробив вище воріт.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 20:59
    Запасні: Нещерет, Бойко, Вівчаренко, Боль, Бурда, Ванат, Яцик, Андрієвський, Гармаш, Караваєв, Кравченко, Тимчик
  • 20:23
    Динамо: Бущан – Кендзьора, Забарний, Сирота, Дубінчак – Сидорчук, Шапаренко – Циганков, Буяльський, Шепелєв – Бєсєдін
  • 20:23
    Штурм: Зібенхандль – Газібеговіч, Аффенгрубер, Вютріх, Данте – Станковіч – Хірлендер, Хорват, Прасс – Саркарія, Хьойлунд
  • 20:16
    ТБ трансляція — Setanta Sports, «2+2» (із затримкою у 15 хвилин)
  • 20:16
    У вівторок, 9 серпня, у Граці на Stadion Graz Liebenau відбудеться матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між австрійським «Штурмом» та київським «Динамо» (початок – о 21:30). Нагадаємо, перший матч, що пройшов у польському Лодзі, завершився мінімальною перемогою динамівців – 1:0.
  • 20:16
    Сьогодні відбудеться матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між австрійським «Штурмом» та київським «Динамо» (початок – о 21:30).