Світовий футбол 4 Червня, 09:33 352
«Парма» не змогла піднятись в Серію А. ВАР скасував гол, зафіксований системою взяття воріт | 19-27
В Італію тривають матчі плей-офф за вихід в Серію А. B суботу у матчі-відповіді другого раунду Парма, за яку все ще грає Джанлуїджі Буффон, приймала Кальярі, який тренує Клаудіо Раньєрі.

Матч завершився з рахунком 0:0, і, таким чином, Кальярі виграв протистояння з рахунком 3:2 за сумою двох матчів.

Головною темою матчу-відповіді став гол гравця Парми Бонні на 74-й хвилині. Технологія фіксації голу зафіксувала перетин м'ячем лінії воріт і надіслала відповідний сигнал на годинник головного арбітра. Але ВАР вирішив, що м'яч повністю не перетнув лінію і гол було скасовано.

Слід зазначити, що після першого тайму першого матчу Парма вела з рахунком 2:0, але на другий 45-річний Буффон не вийшов через травму, і його команда пропустила три м'ячі. В другому матчі він вже не потрапив до заявки.

У фіналі плей-офф Кальярі зустрінеться з Барі. Матчі відбудуться 8-го та 11-го червня.