Світовий футбол 3 Липня, 18:45 388
Майбутні зірки «Реала» та «Барселони» влаштували гольову перестрілку у Бразилії – забив і трансферний провал «Динамо» | 19-27
«Атлетіко Паранаенсе» і «Палмейрас» розіграли видовищну нічию у матчі чемпіонату Бразилії.

Чемпіонат Бразилії, 13 тур

Атлетіко Паранаенсе – Палмейрас – 2:2

• Голи: Вітор Буено, 67 (пен), Вітор Роке, 73 – Ендрік, 22, Меніно, 57
  • Нереалізований пенальті: Ендрік, 4 (Палмейрас)
  • Вилучення: Гарсія, 66 (Палмейрас)

Поєдинок чемпіонату Бразилії ознаменувався протистоянням майбутніх гравців Барселони і Реала – Вітора Роке та Ендріка. Вже на 4-й хвилині останній не забив пенальті – голкіпер легко впорався з піжонським ударом 16-річного форварда. Нагадаємо, після досягнення повноліття Ендрік приєднається до Реала.

Втім, у середині першого тайму Ендрік виправився, ударом головою відкривши рахунок. На старті другого тайму Палмейрас забив ще раз, але невдовзі залишився в меншості – Гарсія зіграв рукою і привіз пенальті. Його реалізував Вітор Буено – колишній трансферний провал київського Динамо. А невдовзі рахунок став рівним – Вітор Роке, який продовжить кар'єру в Барселоні, приніс своїй команді нічию.

Палмейрас після 13-ти турів посідає 4 місце турнірної таблиці (23 очки). Атлетіко Паранаенсе має 20 балів і йде 9-м.