Футбол України 3 Вересня, 20:05 270
Перша ліга: «Прикарпаття» зберегло «Карпатам» лідерство, «Інгулець» з суддівським курйозом переміг МФК «Металург»   | 19-27
Завершились недільні матчі 6-го туру Першої ліги.

Голи: Вівдич, 22, Горжуй, 82 – Мишенко, 41, Шаврін, 87

У групі А Карпати зберегли лідерство завдяки Прикарпаттю, яке розписало результативну нічию з конкурентами «левів» – Нивою Бузовою. Хуст здобув мінімальну перемогу над Поділлям, а Нива Т та Агробізнес голами не відзначались.

В групі Б не обійшлось без конфузів, при чому в матчі лідера першості – Інгульця. Команда з Петрового у важкому поєдинку здолала МФК Металург (3:2), а найяскравіший момент відбувся наприкінці гри. Арбітр додав 4 хвилини до зустрічі, але фінальний свисток пролунав раніше. Після зупинки гри рефері зрозумів свою помилку та дав командам дограти хвилину, яка не вплинула на результат.

Також відзначимо перемогу Діназа над Гірник-Спортом (3:1), а Полтава та Вікторія розписали результативну мирову – 2:2.