Світовий футбол 29 Жовтня, 16:08 307
Бєсєдін завершив сезон чемпіонату Казахстану: за декілька днів ексфорвард «Динамо» може зробити «золотий дубль» | 19-27
У 26-му турі чемпіонату Казахстану «Каспій» з Атирау приймав «Ордабаси». Команда українського нападника Артема Бєсєдіна зазнала поразки (0:1) вже у статусі чемпіона.

У неділю, 29 жовтня, новоспечений чемпіон Казахстану Ордабаси на виїзді зустрічався з Каспієм з Атирау в останньому 26-му турі чемпіонату.

Український нападник гостей Артем Бєсєдін вийшов у стартовому складі команди, відіграв 64 хвилини та результативними діями не відзначився.

Водночас його співвітчизник півзахисник Євген Макаренко не потрапив до зявки Ордабаси на цей матч.

Єдиний гол у зустрічі було забито з пенальті, який на 75-й хвилини реалізував нападник Каспію Філіп Аврич.