Футбол України 1 Грудня, 11:08 210
Бельгійська преса винесла вердикт грі «Зорі» з «Гентом»: журналісти не оцінили пасивність української команди | 19-27
Бельгійські журналісти визнали безпорадність «Зорі» у матчі з «Гентом» ще за підсумками першого тайму, хоча у перемозі своєї команди вони були переконані ще до гри.

30 листопада луганська Зоря програла Генту з рахунком 1:4 у матчі Ліги конференцій, чим позбавила себе шансів на вихід до весняної стадії єврокубків.

Бельгійська преса відреагувала на дану невдачу української команди.

Як вважає сайт Voetbalnieuws, Зоря гарно почала, але Гент вже дуже швидко взяв ситуацію під власний контроль:

«Перший (невеликий) шанс «буйволам» довелося віддати супернику, після чого підопічні Хайна Ванхаебрука швидко перехопили ініціативу».

Видання Nieuwsblad відзначило, що перемога бельгійців була абсолютно закономірною, адже на атаки Гента гравці Зорі майже не відповідали:

«Логічна перемога Гента, який поставив остаточну крапку в грі невдовзі після перерви. Українські гості мало що могли зробити у відповідь. Занадто часто їхні атаки закінчувалися на дуже ранній стадії».

Дописувачі порталу Voetbalkrant констатували факт переваги бельгійців над луганцями вже на самому початку матчу:

«У першому таймі швидко стало зрозуміло, що між Гентом і Зорею є велика різниця в класі, яка, за винятком десяти хвилин до і після перерви, навряд чи могла чинити тиск на «буйволів» – фактично, тільки в ті моменти, коли вони дозволяли це робити».

А ось автори колонки на сайті HLN були впевнені у перемозі Генту ще до матчу:

«Вихід у євровесну не мав бути проблемою, просто згадайте 1:1 на виїзді. Українцям з Луганська не вистачає якості, щоб бути по-справжньому небезпечними, проте вони зуміли вирвати очко у «буйволів» у вересні, але тоді вони грали значно нижче свого рівня».