Президент «Істанбулспора» забрав команду з поля в матчі чемпіонату Туреччини

Світовий футбол 20 Грудня, 10:41 277
Президент «Істанбулспора» забрав команду з поля в матчі чемпіонату Туреччини | 19-27
У матчі 17 туру чемпіонату Туреччини керівництво «Істанбулспора» забрало команду з поля під час зустрічі з «Трабзонспором» після незгоди з арбітром Алі Шансаланом.

Гра була припинена на 74-й хвилині, «Трабзонспор» вів у матчі з рахунком 2:1. Раптово президент «Істанбулспора» Ертугрул Доган та інші представники клубу з'явилися на полі. Попри те, що гравці намагалися вмовити керівника, гравець Симон Делі навіть вставав на коліна, усі вони вирушили в роздягальню. Після цього гравці та судді «Трабзонспора» також залишили поле.

Президенту «Істанбулспора» не сподобалося те, що на 68-й хвилині зарахували гол форварда гостей Пола Онуачу, перед яким трапився контакт хавбека Батіста Менді та півзахисника господарів Флоріана Лошая. «Істанбулспор» у цьому моменті претендував на пенальті.

«Це сумний день для футболу... Тепер ми чекатимемо рішення федерації футболу», – сказав тренер «Трабзонспора» Абдулла Авчі.

Раніше президент клубу «Анакарагюджю» Фарук Коджа вдарив в обличчя арбітра Халіла Мелера після матчу національного чемпіонату. Він отримав довічну дискваліфікацію і заборону займатися футбольною діяльністю.