Світовий футбол 30 Січня, 21:26 205
Південна Корея по пенальті вибила Саудівську Аравію з Кубка Азії – Манчіні вилітає, Сон виходить на Австралію в 1/4 | 19-27
У рамках 1/8 фіналу Кубка Азії-2023 збірна Саудівської Аравії зустрілася зі збірною Південної Кореї.

Протягом першого тайму матчу команди не зуміли потішити глядачів голами. Вже після перерви щойно з'явився на полі з лави запасних Радіф вивів номінальних господарів уперед. Корейцям вдалося перевести матч у додатковий час завдяки пізньому голу Чо Гю Суна.

Наступні півгодини поєдинку теж не допомогли виявити переможця, тож на команду чекала серія пенальті. Саудівці не реалізували 3-ї та 4-ї удари з 11-метрової позначки, тоді як корейці були точними чотири рази поспіль і здобули перемогу.

Саудівська Аравія - Південна Корея 1:1 (2:4 за пен.)

Голи : Радіф, 46 - Чо Гю Сун, 90+9

Нагадаємо, у чвертьфіналі збірна Південної Кореї зустрінеться зі збірною Австралії, яка розгромила в 1/8 фіналу Індонезію.