Світовий футбол 3 Березня, 17:29 604
Забарний допоміг «Борнмуту» переграти аутсайдера АПЛ та перервати безвиграшну серію | 19-27
«Бернлі» приймав «Борнмут» у матчі 27-го туру АПЛ.

Англійська Прем'єр-ліга. 27-й тур

Бернлі – Борнмут – 0:2

• Гол: Клюйверт, 13, Семеніо, 88

Ілля Забарний 27-й раз поспіль потрапив у стартовий склад Борнмута на матч з Бернлі. Символічно також, що українець має 27-й ігровий номер. «Вишеньки» не вигравали в АПЛ вже 7 поєдинків поспіль і мали чудовий шанс перервати серію невдач тріумфом над аутсайдером.

Гості натякнули на легку перемогу, відкривши рахунок на 13-й хвилині. Оборона Компані проґавила закидання на Клюйверта у штрафний та дозволила йому підлаштуватися під комфортний удар. Втім Бернлі швидко зміг вирівняти гру і ледь не зрівняв. На 45-й Ларсен пробив штрафний у дев'ятку, але Нету парирував постріл.

У другому таймі господарі володіли м'ячем понад 70% часу, створювали атаки, пробивали, але так і не скористалися своїми моментами. Семеніо поставив гольову крапку в матчі на 88-й хвилині.

Ілля Забарний провів увесь матч на полі та отримав середню оцінку від Sofascore – 7.1. Він здійснив 7 виносів м'яча, 2 відбори, заблокував 2 удари суперників. 55% (11/20) його передач були точними.

Борнмут набрав 28 очок і посідає 13 сходинку. Бернлі йде 19-м, набравши 13 балів.