Світовий футбол 1 Січня, 12:31 5300
Давід Вілья тріумфально завершив кар'єру – команда легенд «Барселони» виграла Кубок Японії | 19-27
«Віссел Кобе» з Давідом Вільєю, Андресом Іньєстою, Томасом Вермаленом та Лукасом Подольскі здобув Кубок Японії, обігравши «Касіму» (2:0).

Кубок Японії 2019, фінал

Віссел Кобе – Касіма – 2:0

Голи: Інукаї, 18, (аг.), Фудзімото, 38

Віссел Кобе здобув переконливу перемогу та став володарем Кубка Японії. Справу було зроблено ще в першому таймі: спочатку після пасу вздовж ворот у виконанні Подольскі Інукаї зрізав м'яч у власні ворота. Трохи пізніше Фудзімото досить курйозно подвоїв перевагу, після того як рикошетом від захисника м'яч влучив у форварда та опинився у воротах.

Слід зазначити, що цей матч став останнім для Давіда Вільї – іспанець з'явився на полі на 88-й хвилині та тріумфально завершив кар'єру. Окрім нього, за Віссел Кобе зіграли і інші відомі виконавці: легенда Барселони Андрес Іньєста, колишній захисник каталонців Томас Вермален та екс-форвард збірної Німеччини Лукас Подольскі.