Президентські привітання у роздягальні після перемоги в Суперкубку

Динамо Київ 26 Серпня, 11:54 1229
Президентські привітання у роздягальні після перемоги в Суперкубку Фото: ФК Динамо
Після фінального свистка поєдинку за Суперкубок України до роздягальні переможців на «Олімпійському» завітали почесні гості.

Президент ФК «Динамо» Ігор Суркіс був у компанії Григорія Суркіса та першого Президента України Леоніда Кравчука.

Леонід Макарович привітав всіх не тільки з перемогою, а й з головним святом країни, яке відзначалося напередодні – Днем Незалежності України, а також побажав, аби ця перемога стала початком великого перелому і білої смуги в історії київського клубу, а завершив свою промову фразою «Хай живе український футбол!»

Потім до гравців звернувся Ігор Суркіс:

«Хлопці, ми всі повинні подякувати Містеру за виконану за цей місяць роботу. Ви самі, напевно, відчуваєте, що ви всі вийшли на якісно новий рівень. Ви повинні не зупинятися, а рухатись далі.

Коли я представляв Містера, я сказав вам, що якщо ви будете його слухати і старанно працювати, то у вас будуть великі перемоги. Я вважаю, що сьогодні ви зробили маленький перший крок до цих перемог. Давайте поаплодуємо нашому головному тренеру!»

На оплески і подяку гравців Мірча Луческу відповів, що це лише перший крок, а головна найближча мета – основний раунд Ліги чемпіонів.