Досвід і хитрість Луческу допоможуть «Динамо» в матчі проти АЗ, – екс-гравець «Аякса» Демченко

Футбол України 15 Вересня, 10:13 2177
Досвід і хитрість Луческу допоможуть «Динамо» в матчі проти АЗ, – екс-гравець «Аякса» Демченко
Колишній півзахисник «Аякса» Андрій Демченко поділився очікуваннями від матчу кваліфікації Ліги чемпіонів, в якому «Динамо» прийматиме АЗ.
«Відтоді, як з АЗ працював Луї ван Гал, а це з 2005 року, ця команда стала сприйматися у Нідерландах як один з клубів, який завжди претендує на потрапляння в єврокубкову зону. Нинішній АЗ любить атакувати, проте я віддам мінімальну перевагу українській команді.

Найбільший плюс Динамо полягає в тому, що вони, на відміну від АЗ, вже почали готуватися до Ліги чемпіонів через офіційні матчі. Все вирішиться в одній грі, тому налаштуватися на такий бій буде легше, ніж, наприклад, на два поєдинки. Суперники не стануть з перших хвилин бігти вперед, а будуть придивлятися один до одного. У одноматчевому протистоянні ціна однієї помилки зростає в рази.

Досвід і хитрість Мірчі Луческу, думаю, допоможе киянам у цьому матчі. Тим більше, що поєдинок пройде в Києві. І нехай на трибунах не буде глядачів, все-таки рідні стіни повинні допомогти киянам. Вважаю, що багато голів у цій зустрічі не буде», – цитує Демченка bookmaker-ratings.