Букмекери оцінили шанси «Колоса» та «Десни» в матчах Ліги Європи

Футбол України 24 Вересня, 12:49 1665
Букмекери оцінили шанси «Колоса» та «Десни» в матчах Ліги Європи
У 3-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи чернігівська «Десна» поїде в гості до німецького «Вольфсбурга», а «Колос» з Ковалівки зустрінеться з хорватською командою «Рієка» з однойменного міста.
«Десна» має обмаль шансів в матчі з «Вольфсбургом»

За оцінкою аналітиків, «Сіверяни» – андердог матчу з «Вовками». На перемогу «Вольфсбурга» пропонується коефіцієнт 1.21 (77% ймовірності), натомість на вікторію «Десни» пропонують укласти парі за 11.0 (9% ймовірності), на нічийний результат встановлене котирування 6.50 (14% ймовірності).

Шанси української команди пройти у 4-й кваліфікаційний раунд Ліги Європи оцінюють у 15% ймовірності (6.10), тоді як на прохід німецької команди у наступний раунд турніру можна поставити за 1.10 (85% ймовірності).

У 2-му кваліфікаційному раунді змагань колектив з однойменного міста каменя на камені не залишив від клубу «Кукесі» з Албанії (4:0). Саме завдяки цій перемозі «Вовки» вийшли на чернігівців.

Матч між «Вольфсбургом» і «Десною» відбудеться у четвер, 24-го вересня, у Німеччині.

«Колос» – андердог в матчі кваліфікації Ліги Європи проти «Рієки»

Протистояння «Рієки» та «Колоса» складатиметься з одного матчу, який гратимуть на домашньому стадіоні перших. Зустріч запланована на наступний четвер, 24-го вересня.

Відповідно до котирувань букмекера, «Білі» – беззаперечний фаворит. На перемогу «Рієки» пропонують укласти парі за 1.67 (56% ймовірності), на нічийний результат пропонується коефіцієнт 3.95 (24%), а на тріумф «Колоса» можна «зарядити» за 4.55 (20%).

Водночас шанси «Рієки» проти української команду оцінили котируванням 1.36 (69%), тоді як на вихід «Колоса» у 3-й кваліфікаційний раунд Ліги Європи можна укласти парі за 2.97 (31%).