Таблиця коефіцієнтів: поставлено на кін. Шотландії для випередження України може вистачити навіть однієї нічиєї

Світовий футбол 27 Жовтня, 11:41 2691
Таблиця коефіцієнтів: поставлено на кін. Шотландії для випередження України може вистачити навіть однієї нічиєї
На тижні буде розіграно шість очок, або 1,2 за конвертацією Таблиці коефіцієнтів.

Навіть якщо Україна візьме максимум (три матчі), то не наздожене на цьому тижні Австрію. Можна лише скоротити відставання від країни, яка щотижня має більше нагод для поліпшення рейтингу (чотири матчі – 1,33 бала на кону).

Туреччина минулого тижня пропустила вперед себе Шотландію і це не випадковість. Турки з двома командами-не грандами неконкурентні. Цього тижня їм належить зіграти з ПСЖ та Маккабі Т.-А. Якщо вдасться здобути одну перемогу, то це буде для Туреччини хорошим результатом. Але це лише 0,4 бала до Таблиці коефіцієнтів.

Шотландія, як уже говорилося не раз, створює для позицій України найбільшу загрозу. У четвер Рейнджерс зіграє проти Лєха, а Селтік – проти Лілля. На кону – бал до Таблиці коефіцієнтів (4 / 4), однак теоретично для випередження України шотландцям може вистачити навіть однієї нічиєї. Це якщо програють всі українські команди.

Найбільше рейтингових надій цього тижня покладено на Динамо – матч на полі суперника з четвертого кошика🇭🇺. Зоря вдома грає проти Браги – повинно бути легше, ніж з Лестером. Ну і Шахтар минулого тижня показав, що здатен на сюрпризи в групі смерті ЛЧ.