Сергій Нагорняк: «Перше місце «Динамо» в чемпіонаті і вихід в Лігу чемпіонів - повністю заслуга Луческу»

Динамо Київ 27 Жовтня, 19:18 1736
Сергій Нагорняк: «Перше місце «Динамо» в чемпіонаті і вихід в Лігу чемпіонів - повністю заслуга Луческу»
Колишній півзахисник збірної України Сергій Нагорняк поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями від матчу «Динамо» із «Ференцварошем».

— Миколенко і Бущан - ключові гравці. Їхня відсутність додасть проблем «Динамо». Від цього матчу багато залежить. Георгій показує хороший рівень гри, піймав воротарський кураж. Миколенко дуже важливий зліва. Він і в захисті важливий, і в грі на атаку.

— «Динамо» має більше шансів на перемогу?

— Перед стартовим свистком шанси завжди 50/50. «Ференцварош» виглядав дуже достойно в матчах із «Динамо» Загреб і «Селтіком», тому киянам не варто «шапками закидати» в цій грі. Звісно, по кількох позиціях «Динамо» сильніше. В угорців немає таких гравців, як Циганков, Шапаренко, але в них дуже добре відлагоджена командна гра. Буде дуже складно. Якщо буде вдалий результат, то кияни зроблять хорошу заявку на вихід в Лігу Європи.

— Додатковий драматизм матчу - гра проти своєї колишньої команди наставника «Ференцвароша»...

— Сьогоднішній «Ференцварош» - стовідсоткова заслуга Сергія Реброва. Два чемпіонства, вихід в Лігу чемпіонів - Реброву комфортно в Угорщині і все вдається. Звісно, йому не хотілося грати проти «Динамо», але цей матч буде принциповим для українського наставника. Без цього ніяк...

— Нинішнє «Динамо» ще рано називати дітищем Мірчі Луческу?

— Не зважаючи на те, що Мірча Луческу недовго в «Динамо» - перше місце в чемпіонаті і вихід в Лігу чемпіонів - повністю заслуга Луческу. Це все зліпив Мірча Луческу за короткий час. Іншим тренерам це не вдавалося за кілька років.

Микола Тимощук