Монзуль зганьбилась у Лізі Європи. Вона не дозволила вийти гравцю «Гента» на заміну

Динамо Київ 4 Грудня, 00:15 12442
Монзуль зганьбилась у Лізі Європи. Вона не дозволила вийти гравцю «Гента» на заміну
Яремчук виступив посередником, тренер шокований.

Українська арбітриня Катерина Монзуль стала фігурантом скандального епізоду в поєдинку Ліги Європи «Гент» – «Слован» Ліберец.

У поєдинку Ліги Європи між «Гентом» та «Слованом» (1:2) трапилася неординарна подія. Капітан бельгійців Вадіс Оджіжа-Офо мав вийти у старті, але на розминці отримав травму. Зрозуміло, що замість нього випустили іншого гравця. Оджіджа-Офо сів не на лаві запасних, а на трибуні.

У другому таймі тренер все ж вирішив випустити Оджіджу замість Кумса, але втрутилася Катерина Монзуль. Українка, для якої цей матч став дебютним у єврокубках, не дозволила хавбеку «Гента» вступити в гру, хоча був дозвід від УЄФА. Тривалі перемовини не допомогли – заміну скасували і Кумс повернувся на поле. Схоже, Роман Яремчук виступав у ролі перекладача, адже саме форвард збірної України вів перемовини з Монзуль та пояснював Одіджі-Офо причину рішення арбітрині.

«Оджіджа-Офо спочатку сів на трибуну, бо на лаві запасних більше не було місця. Після багатьох телефонних дзвінків ми отримали дозвіл від УЄФА випустити Вадіса. Але рефері вирішила по-іншому. Я ніколи не бачив нічого подібного», – прокоментував інцидент наставник Гента Вім Де Декер.

До слова, Катерина Монзуль сумарно показала футболістам обох команд 9 жовтих карток.