Один крок до чемпіонства! Як виглядає турнірна таблиця після 22-го туру ЧУ

Динамо Київ 18 Квітня, 21:35 8806
Один крок до чемпіонства! Як виглядає турнірна таблиця після 22-го туру ЧУ | 19-27
Вашій увазі результати туру та турнірна таблиця УПЛ за 4 тури до завершення чемпіонату.

Львів'яни залишають Минай на самоті на останньому місці в УПЛ та обходять Олімпік і Рух.

Львів - Олександрія 3:1

• Голи: Ернест 39, Брікнер 41, Нич 55 - Устименко 30

***

Перед початком туру закарпатська команда посідала останнє місце в турнірній таблиці УПЛ. Десна ж не полишає надій наздогнати Зорю. Здавалось, в цьому протистоянні все зрозуміло. Але чи то втрата Тотовицького виявилась критичною, чи то Минай прорвало, але чернігівці капітулювали.

Ще в першому таймі Нурієв оформив дубль та зрівнявся з Кулачем та Циганковим в гонці бомбардирів (у всіх по 10), а після перерви Пиняшко ефектно забив третій гол Минаю. Все, що змогла Десна – гол престижу від Імерекова. Як наслідок, Минай випередив в турнірній таблиці Рух та Олімпік.

Минай – Десна 3:1

• Голи: Нурієв 23 пен., 39, Пиняшко 50 – Імереков 56

***

Продовжується тенденція неочікуваних результатів у 22-у турі УПЛ. Перемога Ворскли могла б не здивувати, але перемога з рахунком 4:2 над прямим конкурентом - несподіваний результат.

Тепер інтрига в боротьбі за третю сходинку УПЛ загострилася до межі.

Ворскла - Зоря 4:2

• Голи: Степанюк, 28, Кулач 23, 33, 49 - Тіль 79 (автогол), Фаворов 90+3

***

Луческу знову святкує перемогу над колишньою командою, а Динамо збільшує відрив до 10 пунктів.

Шахтар - Динамо 0:1

• Гол: Де Пена 34 пен

***

Нульова нічия аутсайдерів УПЛ. У львів'ян в першому таймі нереалізований пенальті, а також незарахований гол.

Інгулець - Рух 0:0

Нереалізований пенальті: Климчук 33 (мимо)

***

Нічия в матчі Маріуполя і Олімпіка. Завдяки одному набраному очку Олімпік піднявся з передостанньої сходинки таблиці на одинадцяту. Маріуполь як і раніше дев'ятий.

Маріуполь - Олімпік 1:1

• Голи: Кулаков 5 - Нкенг (пен.) 26

Бойова нічия претендента на єврокубки та колишнього аутсайдера УПЛ.