Україна – Бахрейн: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Збірна України 23 Травня, 16:13 702
Україна – Бахрейн: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса | 19-27
Український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» Ігор Бурбас склав прогноз на товариський матч національних команд Україна – Бахрейн.
Підготовка збірної України до Євро ще поки не в самому розпалі. Наша команда лиш розігрівається перед основною частиною зборів. І спаринг із Бахрейном – свого роду розминка м’язів. Така собі ранкова зарядка.

Я не применшую заслуг суперника. Зовсім ні. Це не якась ліва команда, яку можна обігрувати й збірною пивзаводу. Я б звернув увагу на те, що в недалекому минулому Бахрейн обігрував регулярного учасника світового форуму – Саудівську Аравію. Це вже щось значить.

Але, звісно, Україна – це кардинально інший рівень протистояння. І в якому б складі наша збірна не була – а склад цей нині далеко не оптимальний – обігрувати острів‘ян повинна. Так, навіть без Маліновського, Зінченка, Ярмоленка, Коноплянки та Яремчука з Мораесом. Домашня публіка у допомогу. Надія на харківські трибуни, які зазвичай не залишають Україну без палкої та численної підтримки. І от, на мій погляд, мають стати очевидцями перемоги.

Нехай буде у 2 м’ячі й більше.