​Кассано: «Серія А – відстій, але дурні не розуміють, чому Італія має посередню збірну»

Світовий футбол 27 Березня, 13:23 333
​Кассано: «Серія А – відстій, але дурні не розуміють, чому Італія має посередню збірну»
Колишній нападник збірної Італії Антоніо Кассано розкритикував тих, хто закликає звільнити Роберто Манчіні з посади головного тренера національної команди після непотраплення на чемпіонат світу – 2022 року.
«Манчіні мені не друг, але я поважаю його за те, що він робить. Багато хто вже називає ім'я його змінника у збірній Італії. Але цим дурням варто зрозуміти, що Італія має посередню збірну. Скільки разів я вам це стверджував останніми роками? У Іммобіле 180 голів у Серії А, а у складі збірної Італії він навіть м'яч зупинити не може. Інсіньє теж у скрутний момент пропадає.

Манчіні створив чаклунство на Євро-2020. Чи маємо ми гнати його у відставку? Це телеекспертам та журналістам варто було б подумати про відставку.

Чому провалилася збірна? Тому що Серія А – відстій. Забиваєш у трьох матчах та одразу потрапляєш збірну. Я не ставлюся погано до Іммобіле, за нього варто заступатися, але все має межі. Чіро ніколи не проявляв себе на міжнародному рівні, то в чому тоді винен Манчіні?» — сказав Кассано у твіч-трансляції Bobo TV, його слова наводить Area Napoli.