Мороз: «Факт, що гра «Динамо» зі «Спортингом» відбудеться – це вже перемога»

Динамо Київ 7 Квітня, 13:09 500
Мороз: «Факт, що гра «Динамо» зі «Спортингом» відбудеться – це вже перемога»
7 квітня о 15:00 київське «Динамо» U-19 у Бухаресті, столиці Румунії, проведе матч 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА проти «Спортінга» U-19 з Португалії.

Екс-тренер «Чорноморця» та юнацької команди «Динамо» Юрій Мороз висловився про цей матч.

«Внаслідок усіх подій важко говорити про повноцінну підготовку до цього матчу. Вона почалася недавно. Так, ФК «Динамо» Київ робить все, що можливо, щоб усі підрозділи, усі команди повноцінно існували. Але все ж таки, потрібно усвідомлювати: сам факт, що цей матч відбудеться, — уже перемога. Незважаючи не результат. Хоча я вірю у позитивний для нас результат.

Я розглядаю гру зі «Спортінгом» як своєрідну битву, в якій юнацька команда «Динамо» по-своєму підтримає наші героїчні ЗСУ.

Звичайно, дуже шкода, що гра відбудеться не у Києві, не в Україні. Тут були б уболівальники, футболісти почувалися б розкутіше. Але є те, що є, і повторюся — вже добре, що матч буде.

І Румунія – непоганий варіант: країна демонструє позитивне ставлення до України, Бухарест прийняв кілька футболістів нашої збірної, а наставник головної команди «Динамо» всіма силами допомагає юнакам», - сказав Мороз.