путіна за кордоном супроводжує охоронець, який збирає у валізу його сечу й фекалії

Війна 9 Червня, 22:40 787
 путіна за кордоном супроводжує охоронець, який збирає у валізу його сечу й фекалії
Президента Росії Володимира Путіна за кордоном супроводжує працівник охорони, який у вбиральнях збирає його сечу та фекалії до валізи і вивозить до РФ.

Це роблять задля того, щоб ніхто не міг зібрати зразки з випорожнень очільника Кремля та дізнатися про стан його здоров’я.

Такі дані у спільній статті навели журналіст французького журналу Paris Match Режис Жанте і розслідувач російського «Проекта» Михайло Рубін.

Так, авторам матеріалу вдалося 2019 року отримали докази роботи «спеціального» працівника Федеральної служби охорони Росії від дотичних джерел. Це сталося тоді, коли Путін їздив з офіційним візитом до Саудівської Аравії.

Також у травні 2017 року цей самий охоронець супроводжував російського диктатора до вбиралень під час візиту до Франції.

Журналісти уточнили, що цей «спецпрацівник» збирає сечу й фекалії Путіна до спеціальних пакетів, які потім у спеціальній валізі транспортують до Росії.

Нагадаємо, Путін хоч і переніс операцію, але стан його здоров'я все ще нестабільний. Кажуть, саме через це «Пряма лінія» з ним переноситься на невизначений термін.