«В мене буде дорожче, ніж в інших»: Леоненко анонсував відкриття власної академії з топ-тренерами

Футбол України 11 Червня, 15:05 442
«В мене буде дорожче, ніж в інших»: Леоненко анонсував відкриття власної академії з топ-тренерами
Скандальний екс-форвард Динамо Віктор Леоненко готується запустити новий проект.

«Я хотів відкрити футбольну Академію імені Леоненка 1 вересня, але мені запропонували зробити це трохи раніше – 1 серпня. Щоб у вересні дітям уже було зрозуміло, куди йти.

Академія розташовуватиметься на Оболоні та, можливо, на Софіївській Борщагівці. Мені вже виділили майданчики, у мене працюватимуть кваліфіковані тренери. Влітку діти гратимуть на штучних полях, а взимку – у спортзалах. М'ячі, стійки та все необхідне у нас вже є.

Я вже давно хотів відкрити свою Академію, дивлячись на тренерські «легенди», яких ніхто не знає. Наразі дітей тренують люди, які не знають, що таке футбол. Їм м'яч кинь, вони ноги зламають. Раніше так у Динамо було. Там тренерами працювали водії, масажисти – друзі. Дякувати Богу, Ігор Михайлович потім почав брати футболістів, у цьому плані він молодець.

Чи дорого відкрити Академію? Подивимося. Не думаю. Все залежить від того скільки буде дітей. Щодо того, скільки коштуватиме заняття – це ми ще порахуємо. Напевно, як у всіх, може, трохи дорожче, бо у моїй Академії працюватимуть кваліфіковані тренери. Хто? Буде Юра Грицина, Олександр Севідов, Сергій Коновалов і, мабуть, Сергій Беженар. Обдзвонюватиму всіх, хто може. Може, ще з Динамо когось переманю. Я тільки дивитимусь, іноді підказуватиму», – сказав Леоненко у коментарі FanDay.

Нагадаємо, нині Віктор Євгенович перебуває без роботи – після того, як він підтримав російських спортсменів, його звільнили з каналу «Футбол», де він багато років працював експертом.