Деян Ловрен шокував любов'ю до росіян: «У тому, що відбувається, немає ні моєї провини, ні провини «Зеніта»

Світовий футбол 27 Червня, 22:43 540
Деян Ловрен шокував любов'ю до росіян: «У тому, що відбувається, немає ні моєї провини, ні провини «Зеніта» | 19-27
Хорватський захисник «Зеніта» Деян Ловрен, також відомий як один із найслабших оборонців в історії «Ліверпуля», продемонстрував, як він любить гроші терористів.

Чи були в мене сумніви щодо повернення в росію? Ні, жодних сумнівів. А відсутність єврокубків – це дуже боляче. Я не можу зрозуміти такого рішення. Спорт і політика не мають поєднуватися, а зараз безліч спортсменів, не тільки футболістів, виявилися покараними. Навіть паралімпійці, які присвятили своє життя тому, щоб потрапити на Ігри, не допускаються до змагань. Ми бачимо, що існує політика подвійних стандартів, але з цим нічого не можемо вдіяти. Нам залишається лише показувати свою силу, цього сезону бути ще краще, і я вірю, що ми повернемося до єврокубків.

Я розмовляв з Олександром Медведєвим і одразу ж запевнив його, що залишуся в Зеніті. У мене підписано з клубом трирічний контракт, за яким залишився ще один сезон. Загалом ситуація дуже важка, в тому числі і для мене. На мене чиниться великий тиск, і деякі люди хочуть, щоб я поїхав звідси. Мені це не подобається, тому що у всьому, що відбувається сьогодні, немає моєї провини, ні провини Зеніта. Я нічого не маю проти Росії, мене тут чудово прийняли, у мене тут добрі друзі.

Хорватський оборонець явно відірвався від реальності через любов до російських грошей.