Футбол України 11 Липня, 11:32 610
«Фехервар» з трьома українцями обіграв «Аріс» – Петряк заробив пенальті та оформив асист | 19-27
Українські легіонери продовжують відігравати помітну роль в угорському клубі.

Товариський матч

Аріс (Кіпр) – Фехервар (Угорщина) – 1:2

Голи: Шполярич, 25 – Кодро, 16 (пен.), 40

Фехервар в рамках підготовки до матчів Ліги конференцій провів напередодні третій спаринг. Черговим їх суперником став кіпрський Аріс. У складі угорців на поле вийшли одразу троє українців – Артем Шабанов, Євген Макаренко та Іван Петряк. Останній, до слова, став героєм поєдинком разом з боснійським нападником Кенаном Кодрою.

На 16-й хвилині матчу український півзахисник отримав м'яч на лівому фланзі, прорвався з ним у штрафний майданчику суперника. де був збитий. Арбітр призначив пенальті, який успішно реалізував Кодро. В середині тайму Матія Шполярич майстерно замкнув навіс головою у самісінький кут, відновивши статус-кво. Однак, на 40-й хвилині своє слово знову сказав українець, віддавши розрізний пас на Кенана – останньому залишалось не промазати у порожні ворота.

Нагадаємо, вже 21 липня Фехервар зіграє у 2-му раунді кваліфікації Ліги конференцій проти азербайджанської Габали. Матч-відповідь – за тиждень, 28 липня.