Петряк забив гол у єврокубках і віддав шану тестю, який загинув від рук росіян

Світовий футбол 5 Серпня, 10:53 444
Петряк забив гол у єврокубках і віддав шану тестю, який загинув від рук росіян | 19-27
Вінгер «Фехервара» Іван Петряк мав додаткову мотивацію у матчі Ліги конференцій проти «Петрокуба».

В основі угорського клубу вийшли Петряк та Шабанов, а Макаренко розпочав з лави запасних.

Вінгер своїм голом лише добивав Петрокуб, який вже горів з рахунком 0:3. На 66-й хвилині Петряк легко замкнув простріл Багмбоє, оформивши ще більший погром. Окремої уваги варте святкування Івана. Він зняв майку і віддав традиційну військову шану своєму тестю, Івану Петренку, який у травні загинув на фронті під Авдіївкою. Відтоді легіонер Фехервара не міг забити у офіційному матчі, але нарешті перервав «суху» серію.

Додамо, що фінальний свисток зафіксував перемогу Фехервара з рахунком 5:0, тому гостьовий матч можна вважати формальністю.