Експерт оцінив зміну в стартовому складі «Динамо»

Динамо Київ 9 Серпня, 20:54 406
Експерт оцінив зміну в стартовому складі «Динамо»
Футбольний блогер та гостьовий експерт «ТаТоТаке» Михайло Смоловий оцінив єдину заміну у складі киян на матч проти «Штурму».

Бущан - Дубінчак, Сирота, Забарний, Кенджора - Шепелєв, Шапаренко, Сидорчук, Циганков - Буяльський - Бєсєдін

Зміна в нас одна - Сирота замість Попова. Відштовхуючись від складу легко зробити припущення, що план на першу гру було концептуально визнано правильним. Тому сьогодні його теж відтворюватимуть: Динамо намагатиметься затягувати свої володіння задля того, щоб фізично зменшити кількість атак Штурму. Вони хоча і носять доволі рандомний та хаотичний характер, але й вода камінь точить. 100500 лонгбол може легко призвести до помилки (загадайте пенальті з Фенером після довгого виносу кіпера). Динамо знову спробує грати в позиційний футбол без дуже коротких розіграшів на 2-3 передачі.

Циганков не Караваєв, Віктор здатен більш якісно грати на утримання, в той час, як Олександр більше пристосований до розв’язання швидких задач.

Щодо Штурму, то склад повністю тотожний першому матчу. Солідна частина гравців отримала «оперативну паузу» в грі чемпіонату з Рідом, тож з перших хвилин спробують задушити нас тиском. Вистоїмо під цією навалою, то матимемо хеппі енд.

Головна задача уникати метушні, і Сирота, як ви вже знаєте, більш акуратний за Дениса в передачах та матиме сприяти зменшенню можливого хаосу.

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!