Що говорили гравці «Бенфіки» після перемоги над «Динамо»

Динамо Київ 18 Серпня, 11:52 1602
Що говорили гравці «Бенфіки» після перемоги над «Динамо» | 19-27
Лідери «Бенфіки» поділилися враженнями від матчу з «Динамо» (2:0) у кваліфікаційному плей-офф Ліги чемпіонів.

Захисник «Бенфіки» Жілберто:

«Я не вперше забиваю в Лізі чемпіонів, це завжди приємні емоції. Я дуже щасливий, адже забив важливий гол, який допоможе нам пройти далі. Ще нічого не завершено. Нам доведеться попітніти вдома, тому зберігаємо концентрацію. З Божою поміччю вийдемо в груповий раунд.

Кожен футболіст хоче грати в основі Бенфіки. У нас сильна команда: і основа, і запасні. Хто отримує менше хвилин, повинен більше віддаватися на полі».

Півзахисник «Бенфіки» Жоау Маріу:

«Ми провели дуже хороший матч. У першому таймі могли забити навіть більше. Вітаю команду, адже ми показали чудовий футбол проти потужного суперника та здобули гарний результат.

Динамо дуже якісно володіло м'ячем, грамотно розігрувало. У другому таймі вже відчувалася втома. Ми трішки просіли, але зберігали концентрацію, намагалися діяти організовано.

Другий матч граємо вдома, тому важливо було здобути гандикап. Тепер потрібно віддати всі сили, щоб пройти в груповий раунд Ліги чемпіонів».

Нападник «Бенфіки» Гонсалу Рамуш:

«Я завжди працюю, щоб зробити свій внесок у перемогу: чи то голи, передачі чи просто хороша гра. Найголовніше, що ми виграли, зіграли добре і могли забити більше голів. Ми повинні дивитися на наступну гру так само. Ми віддамо все та хочемо знову перемогти».

«Динамо» програло перший матч «Бенфіці», пропустивши два м'ячі. Матч-відповідь за вихід у групу Ліги чемпіонів відбудеться 23 серпня в Лісабоні.