Футбол України 28 Серпня, 09:34 785
Найгірший у складі «Евертона»: Миколенко отримав низькі оцінки за гру з «Брентфордом» | 19-27
«Евертон» українського захисника Віталія Миколенка у виїзному матчі 4-го туру АПЛ зіграв унічию з «Брентфордом» – 1:1.

«Іриски» повели у рахунку на 24-й хвилині завдяки голу Гордона. Однак втримати перемогу гостям не вдалося – точний удар Янельта на 85-й хвилині відібрав перемогу у «Евертона».

Миколенко вийшов у стартовому складі гостей і провів на полі 86 хвилин, після чого його змінив Вінагре. Результативними діями українець не відзначився, і отримав одну з найнижчих оцінок за версією WhoScored - 6.5.

А така сама оцінка 6.5 від SofaScore зробила українця найгіршим серед гравців «Евертона» у цьому матчі.

«Евертон» йде на 17-й позиції з двома очками в активі у турнірній таблиці АПЛ.