Петряк: «Ребров - єдина людина, якій я був потрібен у «Ференцвароші»

Футбол України 1 Вересня, 17:07 258
Петряк: «Ребров - єдина людина, якій я був потрібен у «Ференцвароші»
Український футболіст розповів про період своїх виступів в Угорщині.

Новачок донецького Шахтаря Іван Петряк згадав свій угорський етап кар’єри.

В інтерв’ю Football.ua український футболіст розповів про свій перехід із Ференцвароша в Фегервар, а також про взаємини з тодішнім головним тренером будапештського клубу Сергієм Ребровим.

«У Ференцвароші дуже велика армія фанатів. Керівництво завжди хоче перед ними вислужитися, показати, що воно має рацію. Немає різниці, Петряк це чи хтось інший. Все дуже просто. Я був в оренді на рік. Тільки Сергій Станіславович Ребров хотів мене бачити в цій команді, щоб я підписав довгостроковий контракт. Сам клуб навряд чи. Я увесь час розмовляв з Ребровим, а він казав, що потрібно трошки почекати ще.

У мене була важка ситуація. Потрібно було приймати рішення, тоді ще й дружина була на дев’ятому місяці вагітності. Я підійшов до Сергія Станіславовича та сказав, що мені уже потрібно щось вирішувати, я ж не можу все життя їздити по орендах. Через декілька днів я підійшов та сказав йому в обличчя все як є. Я не тікав. А ось потім вони роздули, що вони хотіли підписати, а я продався. За що я продався? Я не хотів постійно їздити по орендах. Вони ж вирішили так вийти з ситуації - це нормально, я все розумію.

Фанати бачать тільки картинку. Фанати не були на моєму боці. Єдина людина, яка хотіла щоб я залишився, був Сергій Станіславович Ребров. Керівництву звичайно ж було потрібно показати, що вони хотіли мене залишити, але це все цирк для приїжджих. Звичайно, у них армія фанатів велика, але що мені вболівальники? Пройшов місяць, а вони вже проти мене. Я розумів, що Ребров не буде все життя тренером Ференцвароша. Як вони потім з ним вчинили? Хто поганий, Ребров?

Були й погрози від фанатів, але я ніяк не реагую. Більше на жінку нападали у соцмережах, але я їй сказав, щоб не звертала увагу. Трошки, день-два, переймалися, а потім поїхали з Будапешту», - розповів гравець.

Також Петряк висловив упевненість, що вони не мають с Ребровим образ один на одного.

«Сергій Станіславович на мене не образився. Я це відчуваю на 1000 відсотків. Я його дуже сильно поважаю як людину та тренера. Він мені дуже сильно допоміг. Він знає мене дуже добре, думаю, він на мене не ображається, а я на нього тим більше.

Ребров - єдина людина, якій я був потрібен, але він же не міг оплатити трансфер. Я ж не безкоштовний футболіст. Звичайно, там були другорядні моменти, але, окрім Реброва, мене там ніхто не хотів бачити», - заявив футболіст.