«Це максимальна зухвалість»: журналіст вщент розкритикував Коноплянку за його недавні слова

Футбол України 10 Січня, 17:04 197
«Це максимальна зухвалість»: журналіст вщент розкритикував Коноплянку за його недавні слова
Півзахисник Євген Коноплянка вважався однією з головних надій України в 10-х роках, однак у Європі кар'єра вихованця «Дніпра» належним чином не склалася.

Нещодавно Євген Коноплянка дав інтерв'ю, в якому згадав, що після закінчення контракту з Дніпром він міг піти в Атлетико, проте зволікання з трансфером зрештою змусили його зупинити свій вибір на Севільї.

За словами гравця, він був настільки впевнений у своїх силах, що навіть не вважав за потрібне докладно дізнатися про свою нову команду. Слова Коноплянки заділи журналіста Андрія Сеньківа, який, не приховуючи подиву, висловився про дивну позицію Євгена.

«Мене розбила в край його підготовка до переходу до Севільї. Він каже: «Гравців, які грають на моїй позиції я навіть не перевіряв». Це дикий непрофесіоналізм. Я впевнений, що навіть Мессі запитує, які є варіанти за якою схемою ви граєте і т.д. Це проста історія. Це дуже дивно».

Його колега Сергій Болотніков, у свою чергу, не був шокований словами Коноплянки, бо пам'ятав, як футболіст позиціонував себе в Україні.

«Це зухвалість, максимальна зухвалість. Чоловік їхав і думав, що йому мають цілувати ноги за те, що він туди приїхав, що він вибрав саме Севілью, а не когось іншого. Мене це не здивувало», – зізнався Болотніков в ефірі YouTube-каналу KDK.

Нагадаємо, що до Севільї Коноплянка перейшов на права вільного агента влітку 2015 року. У складі іспанської команди вінгер провів 54 матчі, в яких забив дев'ять голів і зробив вісім асистів. Разом із клубом він виграв Лігу Європи.

Вже за рік Євген пішов в оренду в Шальке, який влітку 2017 року викупив його контракт за 12,5 мільйонів євро. Далі у кар'єрі Коноплянки був Шахтар (2019-2022) та Краковія, у складі якої він виступає з лютого минулого року.